Мишка-шалунишка• 15 августа в 07:24
Питання про медичну книжку
Для працевлаштування сказали, що маю зробити в конкретній поліклініці і коштує це 1000 грн. Я можу зробити її не за 1000 в звичайній поліклініці? Ще кажуть, що для різних компаній медкнижки різні, але в інтернеті такої інформації не знайшла.
Гл. Амурная• 15 августа в 11:31
Ответ дляЦирк на дроті
Ну так МД це філії закордонного підприємства, я про це уточнила.
Школи, дитсадки, заклади харчування, заклади торгівлі, виробництво продуктів (навіть такі велетні, як Сандора) - всюди працівники роблять санкнижку за свій рахунок.
Торгівля ні. В Сільпо точно за їх рахунок медогляд.
Ms. При теле• 15 августа в 11:49
Ответ дляПрипоРошенная
По привычке все называют санстанция. И что?
При чем тут привычка? Санстанции давно нет,как и их деятельности.
ПрипоРошенная• 15 августа в 11:51
Ответ дляMs. При теле
Да что вы. А анализы в бак лаборатории есть, как и санминимум
Мишка-шалунишка
• 15 августа в 15:19
Ответ дляПрипоРошенная
Я учитель. И нужна санстанция.
Я на касу в супермаркет влаштовуюсь. Не думаю, що туди потрібно щось особливе, чого немає в звичайній поліклініці.