Скіфська пектораль• 15 августа 2025

Мама на пенсії не тягне 3-ьох кімнатну квартиру

Хто знає скільки буде коштувати продати її і купити 1-но кімнатну?
Bombastic• 15 августа 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Хм , у всьому світі так - поки діти і повна родина живуть в будинках , на старості не всі можуть утримувати будинок що в Україні що в штатах
Господи ну навіщо ви чешете з самого ранку фігню.
Нормальна сімʼя так не робить . Не розказуйте фігню повну.
Який весь світ?
Штати і Україна не весь світ
Анонім-ка• 15 августа 2025
Моя мама живёт одна в квартире 96 квадратов.
Предлагала продать ее и купить 2 однокомнатные ( там половина моя), пустить девочек квартирантов, но нет.
Мама категорически против , хочет жить в этой квартире и чтобы все оплачивала я. У меня возможности оплачивать нет. Копятся долги.
Ms. Доброта• 15 августа 2025
Моя свекровь в трёшка одна, речь про продать и купить однушку вообще не стоИт, куда все её барахло девать тогда?
Мама Карло• 15 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
З якою такою дочкою?
Яка не може комунальні оплатити.
автор Скіфська пектораль • 15 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
То потім вона вам буде.Чи нема потреби?
Трьошка по факту не треба
Ms. Доброта• 15 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Що допоможіть? Мені самій треба допомога. Я ледь виживаю сама
Аааа, таки хотите на маминой квартире выехать. Тогда выгодно её в государственный дом престарелых сдать
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2025
Ответ дляBombastic
Який весь світ?
Штати і Україна не весь світ
Чешете ви
Але тупість і невихованість часто поряд ходять
Экспертиза• 15 августа 2025
Ответ дляBombastic
Життя людини це якість життя.
А що тут хорошого що людина бл…ть не може свою ж квартиру утримати
Рівень пенсії такий, що людина не може забезпечити собі проживання в арій де квартирі . …
Тут все так?
А давайте подумаємо чи реально своїй чи подарованій державою при умові наявності двох дітей?
І пенсія залежить від зарплати що була до цього. Тобто якщо пенсія маленька то і зарплата була така що на неї не купити ту трьошку.
І що ви пропонуєте, підняти всім пенсії? А на які кошти? У нас працюючих не так багато, а пенсіонерів вистачає..
Bombastic• 15 августа 2025
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Так вы походу подписаны у мамы. Поэтому у нее нет субсидии.
Ні. Якщо мама живе у великій квартирі то не може отримувати субсидію
ЖаннаНеАгузарова• 15 августа 2025
Ответ дляВредняжка
Ахтырка целее будет. Рак что присмотритесь.
Ну автор не отвечает где. Поэтому возьму в слепую уже за 8 пока автор определится
Вредняжка• 15 августа 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Почему у неё нет достойной пенсии?
Потому что государство @авно.
Ответ дляMs. Доброта
Хотите разницу себе забрать?
Ні, хочу допомогти матері вижити на пенсії з купою болячок і не здохнути самій
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2025
Ответ дляАнонім-ка
Борги у спадок переходять
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Почему у неё нет достойной пенсии?
Добрий ранок
Мама Карло• 15 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Тим паче здати і орендувати доступне житло.
Ответ дляСорока-ворона
Ви не працюєте чи лінитесь?
Удалено администрацией...
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ні
Кто крайний?• 15 августа 2025
Ответ дляАнонім-ка
Какой ужас, а почему ж её не отрубают коммунальщики за долги , всё надо отрезать
Bombastic• 15 августа 2025
Ответ дляЭкспертиза
Д-думайте
Сорока-ворона• 15 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Удалено администрацией...
Шаманю второпях• 15 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Удалено администрацией...
В чём принципиальная разница этих двух понятий?
Анонім-ка• 15 августа 2025
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Борги у спадок переходять
Я знаю.
Квартира в Запорожье. Я на ней уже крест поставила.
Цідило правди• 15 августа 2025
Я бы сейчас не продавала, все хотят купить за копейки. Помогайте оплачивать коммуналку, я всю жизнь помогала родителям, после их смерти трешка осталась мне
Bombastic• 15 августа 2025
Ответ дляЦідило правди
У моєї мами 4-ро дітей, допомагаю тільки я на постійній основі і брат трохи.
Вже бачу як всі діти збіжаться за квартирою, в якій мама живе.
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2025
Ответ дляСорока-ворона
Удалено администрацией...
В країні третина за межею бідності
Успішна анонімка в робочий час доводить автору її неуспішність
Кто крайний?• 15 августа 2025
Ответ дляBombastic
С частями квартиры ничего не сделаешь если не договорится всем, это геморрой.
ЖаннаНеАгузарова• 15 августа 2025
Ответ дляСкіфська пектораль
Удалено администрацией...
Вы не в состоянии узнать по чем у вас в городе квартиры? Тогда при ее продаже вы можете с таким подходом остаться и без денег, и без квартиры. Пустите квартирантов с подселением и не морочьте себе голову. Продать квартиру это не ваше
Ответ дляАнонім-ка
Співчуваю автор...
Моська-слон• 15 августа 2025
Напишіть хоч би квартира в Нью-Йорку чи в Жмеринці?
Успокойся_Успокойся• 15 августа 2025
Автор , продаж , обмін , квартиранти , жити разом - основні для вас варіанти