Електрохарчування• 15 августа 2025
Киев где можно посидеть в джакузи
Девочки, подскажите, где в Киеве можно посидеть в джакузи.
Раньше можно было в Аквапарке в Дримтауне. Но он уже очень давно не работает.
Всем спасибо огромное за советы
Черпак_для_фантазий• 15 августа 2025
Если не найдёте, маякните, дам вам на пару часов своего мопса. Он любит купаться и пердеть.
Електрохарчування
• 15 августа 2025
Ответ дляКнопус
Кияночка, на теремках
Дякую. Кияночка - це що? Сауна чи що то таке? Дякую.
Електрохарчування
• 15 августа 2025
А чи є де якихось спорткомплексах? Чи чомусь подібному. Якось в сауну не дуже хочеться йти лише заради джакузі.
Електрохарчування
• 15 августа 2025
Ответ дляКнопус
Кияночка, на теремках
я вже знайшла, що це спа -салон. Підкажіть, туди можна прийти лише в джакузі? Дякую.
Кнопус• 15 августа 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Я думаю,так
Планую туди піти осінню
Там наче окремо від сауни джакузі
Планую туди піти осінню
Там наче окремо від сауни джакузі
Цибулька зла• 15 августа 2025
не джакузі, але підводний масаж. гугліть Акваторія. є на Позняках і на Оболоні.