Лиса Патрикевна• 14 августа в 13:03
Логопед для дитини, Київ
Порадьте з особистого досвіду логопеда для дитини. Дитині 9 років. Шукаємо у Києві, бажано на Лівому березі (в пріоритеті Позняки, Осокорки).
ЭкстрасенсиХаЯ• 14 августа в 13:14
Вибачте,а до школи чого не вирішили?
При поліклініці дитячий є безкоштовно,треба у педіатра направлення.
ДолькиКабана• 14 августа в 14:30
На Букі шукайте
Ще зараз пошукаю, однокласник сина ходив, вона прямо в школу на гпд приходила, Воскресенка
Майя 0662526373
Лиса Патрикевна
• 14 августа в 17:44
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Вибачте,а до школи чого не вирішили?
А чому Ви думаєте, що не вирішили до школи? Я ж не описувала нашу історію життя.
А щодо поради при поліклініці,то дякую!
Лиса Патрикевна
• 14 августа в 17:45
Ответ дляolga2708
На Урловской 13 есть логопед от Сувага На третьем этаже от лифта направо
Дякую
После 18• 02 сентября в 20:14
На Гмирі приймає чудовий логопед Оксана Григорівна Гук (вона ж паралельно в ІРЦ на Пасхаліна, але тільки в ранкові години).