ЧукИГеки• 08 августа в 09:43

Підкажіть по типу саніпланет. Тільки виїзд з Києва

Знайома з ними їздила. Дуже задоволена. З моїм бюджетом може нашкрябаю 😂 теж на якийсь тур. Але не хочу їхати ще протягом до Львова. Невже нема щось подібного але з Києва? Підкажіть будь ласка
мистерЛяпсус• 08 августа в 09:50
Послухаю
Летчица• 08 августа в 10:48
А хто це? Автобусні тури в Європу? Теж шукаю щось, але мені краще більш дороги потягом, тому розглядаю зі Львова. В них хороші автобуси?
Летчица• 08 августа в 10:50
Ще знаю Бомба тур, в них можна потягом достатися з Києва до Пшемишля, а потім автобус. Тільки вони пропонують інтерсіті, мені не підходить.
Подмигашка• 08 августа в 10:57
З Києва іздять до Прибалтики знаю
автор ЧукИГеки • 08 августа в 11:45
Ответ дляЛетчица
Автобусні. Так, начебто гарні, з кондером, туалет є