Папобус• 15 августа 2025

Щоденник витрат в Греції частина 2

12.08 - 33 євро (совлакі -12, октопус - 18, 3 євро - чайові)
13.08 - 4 євро - два морозива
13.08 - 35 євро - кальмари, анчоуси, совлакі, чайові.
14.08 - 12,30 євро - три квитки на транспорт на 24 години
14.08 - 15 євро сніданок в маці
14.08 - 150 євро індивідуальна екскурсія Афінами
14.08 - 106 євро - косметика мені і Каті
14.08 - 2 євро - 2 бублики на площі Монастиракі
14.08 - 14,80 євро - 2 фреші (по 2,9 євро) + 3 маленькі джелато
14.08 - 51,29 євро - фрукти (нектарини, груші, яблука), 4 л олії, 12 пляшок води 0,5л, спеції, 2 упаковки какао
15.08 - 1,2 євро білет на автобус
15.08 - 20 євро (м´ясна тарілка на двох+чайові)
Khmelnichanka• 15 августа 2025
Ответ для220В
Про ту. Їй розумні люди казали, що вистачить без шику, в режимі економії, бо ціни високі.
Так і сталося.
Але дехто вважав, що 800 євро - то такі шалені гроші, а в авторки є хафборд і шезлонги, тож, нема на шо витрачати.
Ахаха.
Ну, шалені - не шалені, а пристойні (це я про 800 євро). Конкретно я на свій відпочинок чисто на додаткові витрати закладатиму значно меншу суму )))). А хтось - вдесятеро більшу. Всі ми різні.
220В• 15 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
І що? Ну, різні. Але всі хочуть менше витратити, більше отримати.
А ціни в Греції для всіх однакові.
І так, не можна витрати більше, ніж є.
Але можна очікування з реальністю адекватно узгоджувати. А не мріяти, що 200 євро вистачить з головою.
Khmelnichanka• 15 августа 2025
Ответ для220В
А ціни в Греції для всіх однакові.
І так, не можна витрати більше, ніж є.
Так в тому дописі не йшлося про 200 євро. Знаєте, я пишу коменти не заради суперечки, а чисто в процесі обміну думками і досвідом )))). Та коли мені в 2023 році казали, що на мій бюджет нереально відпочити в Хорватії, бо є очікування, а є реальність, то я теж була трохи здивована і розгублена. Але відпочила рівно на ту суму, яку закладала ( в мене за 3 тижні на харчування пішло 1000 євро, тобто - десь 50 вро за добу - на трьох). І в мене не було оплаченого HB, було самостійне приготування, розігрів готовоі іжі з супермаркету і декілька вечерь в кафе. І ми абсолютно нормально харчувались ( за нашими мірками). Тому - кожному своє :)
220В• 15 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Так, всьо.
Знов за рибу гроші.
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ для220В
Нєнє, там авторка хотіла вкластись у 200.
А її переконували, шо таки трохи витратитись доведеться)
І шо ми бачимо? Хоч авторка нічого поза нв не пʼє і майже нічого не їсть, дуже економить і практично нікуди не виїжджає - не такі й дрібні витрати. Було б дуже прикольно, якби вона повірила тим, хто казав, що сотні-другоі вистачить ще й решта лишиться.
Авторка планувала вкластися у 800. Як же люди люблять перекручувати все, вигадувати, фантазувати, народна творчість просто.
Khmelnichanka• 15 августа 2025
Ответ дляПапобус
Еее, ну так, авторка планувала вкластися не в 200 ( це ж не я про 200 почала писати), в 800. За 2 тижні.На додаткові витрати. Думаю, що приблизно так і вкладеться. Бо половина відпочинку вже пройшла і ліміт - не перевищено )))). Але так :). Пора вже спати. Відпочинкова тема не варта того, щоб за неї чубитися :)
Ой, це я неипобачила, що Ви автор, а ввдповідала опоненту )))))
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ для220В
Так і сталося.
Ахаха.
Так і нема особливо на що витрачати. Було б бажання покупатися в морі не маючи грошей, можна вкластися і в 250-300 євро, лише таксі, податок і якісь дрібні трати.
Спостерігаю за іноземцями - на сніданках набирають їжі, щоб на пляжі вдень їсти, в термокружки набирають з кулерів воду.
А сенс дурних, непотрібних трат, щоб що, комусь щось довести?
220В• 15 августа 2025
Ответ дляПапобус
Добрая свекровь• 15 августа 2025
Ответ дляПускаю бісики
А як ви 4 літра тащите в літак ? Чи ви на авто. Бля, цікаво просто
Я вас зараз розвеселю- я привезла з Греції 6 л олії , їхала автобусом- на кордоні нас випустили на якомусь базарчику, і всі тупо гребли п´ятилітровими баняками, ну і я взяла
Занесла в автобус, а в Києві зустрів чоловік машиною. Я така задоволена, що урвала, не передати словами. 1 літр- 5 євро вийшов. В Києві купувати не так цікаво
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ дляKhmelnichanka
Все ок, якийсь день закупка на 50 євро, якийсь 5 євро всього витратила. Плюс купила те, що збиралася замовляти на нотіно, чи ще десь зразу по приїзду, а ще сувеніри (олія, спеції, оливки). Тому суто на додаткові трати на відпочинок на нас трьох більш ніж достатньо 800 євро, а могли б, якби були обмежені фінанси і в 500 вскластися і ніхто б не голодав, не страждав би. Просто треба враховувати, що 150 євро туристичний збір +100 євро таксі в дві сторони, решта на дрібниці типу морозиво, фрукти, вода.
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ для220В
фото
Ви не розумієте суті прочитаного?
220В• 15 августа 2025
Ответ дляПапобус
Та можна і мівіни з дому привезти, разом з 800єврами. І «ні в чому собі не відмовляти».
Ви тут третю тему комусь щось доводите, тож, останнє питання мінімум дивне.
220В• 15 августа 2025
Ответ дляПапобус
Ви не розумієте суті прочитаного?
Швидше, ви.
Бо ви саме хотіли і мріяли, як я і писала. А тепер викручуєтесь, невідомо нащо.
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ дляДобрая свекровь
Я теж в минулому році там 10 л (дві каністри) взяла, 5євро/л,, а по 1 л дорожче - 7-9 євро/л. Поставила в багаж, чоловік зустрів, в авто повантажив з іншими речами - нічого не треба тягати. Ще й оливок класних там набрала.
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ для220В
Швидше, ви.
Удалено администрацией...
220В• 15 августа 2025
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
У вас є кращі приводи для суму, ніж моя персона. Наприклад, що вам доводиться кожен цент записувати. Чи зайвий раз води не ковтнути. Бажаю розбагатіти і не сумувати.
А правда в тому, що з усією вашою економією - вам ті 800 реально впритик, про що вас і попереджали люди, яким ви фиркали.
автор Папобус • 15 августа 2025
Ответ для220В
Удалено администрацией...