Галя-краля• 15 августа 2025
Після пологів постійно плачу.
Я не розумію,що зі мною. Я постійно плачу. Мені здається,я щось не так роблю з дитиною. Боюся нашкодити. Сьогодні були гості, плачу,бо здається я їх не так прийняла,як би я того хотіла. Дитині тиждень всього. Він почав плакати і я пішла до нього. Все якось не так . Реву і реву.
Отжигающая• 15 августа 2025
Ответ дляГаля-краля
Тиждень
Ну ще дуже мало часу пройшло. Вам би не гостей приймати, а звикнути до нової людини в своєму житті
Галя-краля
• 15 августа 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
З вами все добре. Зараз тяжкий період алаптації до нового життя. Відпочивайте по можливості. Спіть, коли спить дитинка. Не соромтеся просити допомоги. Зараз немає нічого важливішого, ніж ви і ваша дитинка. Не звертайте уваги на тих родичів.
Немає у кого просить допомоги. Батьки похилого віку, живуть не поруч. Чоловік на роботі. Є ще старша дитина,яка теж потребує уваги
Сніжок Сніжанівна• 15 августа 2025
Ответ дляГаля-краля
Я вас розумію. Теж двоє діток ростила без допомоги. Зараз вагітна втретє. Знаю, що буде тяжко. Але мене заспокоює, що все мине.
ПлакалаВАвто• 15 августа 2025
Гормоны , автор. Я во время беременности постоянно плакала и вечно всем недовольная была, ещё после родов, месяц, два так было. Потом потихоньку все пришло в норму. Сыну в сентябре 3 года, а мне не верится, вроде только вчера родился)
Галя-краля
• 15 августа 2025
Ответ дляСніжок Сніжанівна
Ви сильна. Ви впораєтесь
Злива інформації• 15 августа 2025
это не послеродовая депрессия, это baby blues. Автор, это состояние абсолютно нормальное, почитайте о нем.
Злива інформації• 15 августа 2025
Ответ дляВерочка 100%
Это ее начало
Нет, не накручивайте автора.
Злива інформації• 15 августа 2025
Ответ дляГаля-краля
Так у вас есть старший ребенок, вы уже это проживали.
Сніжок Сніжанівна• 15 августа 2025
Ответ дляГаля-краля
Ви сильна. Ви впораєтесь
А куди діватися? Мусимо.
Галя-краля
• 15 августа 2025
Ответ дляЗлива інформації
Тоді було все по іншому. Багато чого і забулося
Ответ дляГаля-краля
Родичі поїхали, боюся образила їх чимось. Короче,я клуша
Дитині тиждень! Які родичі? Раніше 3 - 4 тижнів не треба ніяких гостей! Вам треба перейти в норму після пологів, налагодити режим дитині! І не бійтесь когось образити, бо так і сядуть на голову! Головне ВИ ! Ваша дитина! Ваш спокій! І комфорт! І чим скоріше ви це зрозумієте, тим краще буде у вас життя!!! Здоровья! Сил! І вміння відстоювати себе! ❤️
Да_Я_ТакаЯ_• 02 сентября 2025
Нормально все. Гормони ще кілька місяців штормлять, я теж плакала, бо нерви, слабкість, недосип. Господи,які гості у тиждень дитини? Вам треба їсти і спати.
Да_Я_ТакаЯ_• 02 сентября 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Моєму 13 стукнуло і теж, наче вчора
Ищу Аленя• 18 сентября 2025
Я ревіла 1,5 місяці. Казочка ’ діти до трьох місяців тільки спалять і їдять’ виявилася про когось іншого. Ми не могли нормально сон налагодити і гв. Мені здавалося, що я стану клієнтом дурки, а ще інколи були думки десь утекти)))
Дитина дуже бажана і дорога, але було ось так.
Можу лише порадити залучати усіх,хто пропонує допомогу і в першу чергу батька дитини.