Не гоню• 15 августа в 21:19

Вы будете спать ночью или будете ждать результаты переговоров?

НАТАЛІЯ.КИЇВ• 15 августа в 23:16
Ответ дляmax2013
Пишуть, що ноги широко розставлені, це значить домінуюча позиція.
Сидить так
У памперсі, тому й сидить так
helene_re• 15 августа в 23:20
Ответ дляlilul990
У нього видно проблеми якісь з нервами в тому місці, він на одну ногу припадає, може так сидить бо йому не болить
то все памперс- и ходит так и сидит
asjaua• 15 августа в 23:30
Ответ дляlammama
Что будете делать из перца?
Я б перетертих помідорах його закрила. А взимку на пюрешечку то зверху і хлібчиком з краєчку вимакувать)
df364tye3• 15 августа в 23:44
Ответ дляМаска-0b9f
Только Украину без вратаря оставили
так играют сша и россия ,,,
asjaua• 15 августа в 23:51
Ответ дляМаска-0b9f
Только Украину без вратаря оставили
У нас кожен другий воротар, а кожен перший- тренер. Наши інтереси чатують ЗСУ бо їхні сім´ї за їхніми спинами під щонічними ракетами. А якби кацапам не платили грошиків, то похєр їм на ті поля і тії маки. Звісно що ватна логіка не може цього осягнути, але як є.
космея• 16 августа в 00:07
Ответ дляАяВсёЗнаю
Та шо там ждать. Хуйло сделает удивлённый вид, скажет, что его не правильно поняли, их требования неизменны. Ну и далее по тексту.
У розпорядженні видання Медуза опинилася методичка, яку політичний блок АП розіслав лояльним до Кремля виданням напередодні зустрічі Путіна і Трампа в Анкориджі.

У ній пропонується не обнадіювати аудиторію можливістю прориву на переговорах і акцентувати, що Кремль ’готовий до будь-якого сценарію’, але ’жоден із них не стане сюрпризом ні для силового, ні для економічного блоків’.
Автори методички радять показувати Путіна як ключову фігуру, що ’задає перспективу російсько-американських відносин’, і наголошувати на ’недоговороздатності’ Києва. ’Україна проігнорувала всі мирні пропозиції Росії’, діалог ’вичерпано’, а як приклад рекомендується посилатися на зрив ’великоднього перемир´я’.
Близький до АП політтехнолог припустив, що так Кремль готує аудиторію до відсутності значущих підсумків саміту, щоб уникнути розчарування:
Прогрів, щоб ніяких особливих надій не було, - щоб не було і розчарувань’