Огірок та Помідорчик• 15 августа в 23:38

«Армія відновлення»

до «Армії відновлення». Ба більше, учасникам проекту, що передбачає виконання суспільно корисних робіт на прифронтових територіях, пообіцяли досить високу оплату. Щоправда існують певні обмеження, через які далеко не кожен пенсіонер зможе потрапити до «Армії відновлення».
Яку оплату запропонували найстаршим учасникам «Армії відновлення»?

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук, пенсіонерам, що долучаться до «Армії відновлення» платитимуть за підвищеною ставкою. Їм пообіцяли оплату в розмірі від 1,5 до 2 мінімальних зарплат. Тобто за участь у суспільно корисних роботах в рамках проекту пенсіонерам платитимуть від 12 000 до 16 000 грн в місяць. Звісно, з відрахуванням податків ця сума трохи зменшиться – до 9 240 та 12 320 грн відповідно.Хто з пенсіонерів зможе долучитись до проекту?

Мельничук також зауважив, що для потенційних учасників проекту пенсійного віку уряд встановив низку обмежень. А саме:

вік до 70 років;
відсутність медичних протипоказань.

Таким чином до «Армії відновлення» не зможуть долучитися пенсіонери, що не підходять за віком або мають серйозні проблеми зі здоров’ям.

Що потрібно робити у «Армії відновлення»?

Учасників «Армії відновлення» залучають до виконання суспільно корисних робіт у восьми прифронтових областях: Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Сумській, Чернігівській, Миколаївській та Херсонській. Мова про такі види робіт:

розбір завалів, розчищення залізничних та автошляхів, відновлення житлових будинків;
розвантаження, сортування та доставка гуманітарної допомоги;
надання соціальних послуг ВПО та громадянам, що постраждали внаслідок бойових дій;
допоміжні роботи, спрямовані на закриття потреб ЗСУ;
облаштування та зміцнення різного роду фортифікацій та блокпостів;
зміцнення дамб та зведення захисних споруд.

Оплата праці всіх учасників проекту «Армія відновлення» здійснюється за рахунок коштів Фонду соціального страхування на випадок безробіття. Однак залучення пенсіонерів передбачає збільшення витрат бюджету на суму близько 44 млн. грн. Проте на думку уряду такий крок був необхідним, адже на прифронтових територіях зараз катастрофічно не вистачає робочих рук.
А що таке?• 15 августа в 23:42
Это пенсионер 69 лет ради 1.5 минималки должен ехать в прифронтовую? Ну разве что насмотрелся марафона потужности
автор Огірок та Помідорчик • 15 августа в 23:45
Ответ дляА що таке?
не просто ехать,а бежать со всех ног.
А що таке?• 15 августа в 23:46
Ответ дляОгірок та Помідорчик
не просто ехать,а бежать со всех ног.
А жить под мостом, который надо укреплять? Вообще сразу заметно, что старичков им не жалко
автор Огірок та Помідорчик • 15 августа в 23:50
Ответ дляА що таке?
а зарплата по сравнению с обычной пенсией ’нереально высокая’ з відрахуванням податків ця сума 9 240 та 12 320 грн за тяжелый физический труд.
А що таке?• 15 августа в 23:51
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Они нашли способ использовать дешевую рабсилу. И сократить количество пенсионеров. Ну молодцы
автор Огірок та Помідорчик • 15 августа в 23:54
Ответ дляА що таке?
пенсия 5 000 грн,а тут аж 9 000 грн предлагают.и преподносится как подарок.
Сунуся в чужі справи• 15 августа в 23:55
Ответ дляА що таке?
наші рідні зелені креативщики.
автор Огірок та Помідорчик • 15 августа в 23:59
они такую ахинею каждый день несут.и люди ведутся.
Дама с заначкой• 16 августа в 00:04
Ответ дляА що таке?
Пушкин умер в 30 лет, а что сделал ты для пенсионного фонда?
А що таке?• 16 августа в 00:05
Ответ дляДама с заначкой
Ой ржу. Ну идея конечно гениальная-отправить пенсионеров в зону боевых действий под видом помощи армии
Дама с заначкой• 16 августа в 00:06
Ответ дляА що таке?
Главное продуманная и выгодная для нашего государства.))
Оскорбляю всячески• 16 августа в 00:07
А что же местные жители не заняты на работах по восстановлению? Пенсионерам , если приезжие, ещё жить где-то надо
Оскорбляю всячески• 16 августа в 00:09
И если в фонде так много денег, то почему выплаты на бирже сократили до 3х мес?
автор Огірок та Помідорчик • 16 августа в 00:09
Ответ дляОскорбляю всячески
а вы видели зарплату?! на такую зарплату ни пенсионеры ни местные не разбегутся.
Оскорбляю всячески• 16 августа в 00:14
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ой, вам сейчас вспомнят, как после второй мировой вообще за еду и на энтузиазме города восстанавливали
Перекус беру завжди• 16 августа в 00:15
Ответ дляОскорбляю всячески
Но не пенсионеры же)
bespe4na_mavpa• 16 августа в 00:22
Цепздець, за 12тис разгребать завалы в 60+.
А що таке?• 16 августа в 00:25
Ответ дляОскорбляю всячески
Ну тогда не было интернета и вообще все очень верили в родину)
Перша на селі• 16 августа в 09:12
В общем, создание взводов камикадзе из пенсионеров уже не за горами
Перша на селі• 16 августа в 09:15
Ответ дляbespe4na_mavpa
А что ещё на пенсии делать? Куда силы и море здоровья девать-то?
Ну, и небольшая прибавка к пенсии не будет лишней, можно будет зимой вместо Египта съездить на Гавайи...
Джем Шакіри• 16 августа в 09:17
Ответ дляОскорбляю всячески
А еще лагеря были. Гулаг и прочее, там вообще работали и дохли ни за что, а попасть туда можно было по любому поводу, начиная с доноса соседей. Только бубочке идею не подавайте
Перша на селі• 16 августа в 09:22
Ответ дляПерекус беру завжди
Но не пенсионеры же)
А кто остался?
Студенты, инвалиды/калеки, мамы в декрете, зэки да зарегистрированные в ЦЗ
Перша на селі• 16 августа в 09:24
Ответ дляОскорбляю всячески
Потому и много денег ))