Гигиенишвили• 16 августа в 10:50

Нью Рок - шкіра чи шкірзам?

Почала дивитися дитині на олкс, бо нове задорого. А там всюди шкірзам вказаний. Чи це підробка?
Мушля з Криму• 16 августа в 10:54
Вы цену оригинальных видели?) понятно, что там большая часть подделки
Чарівна патика• 16 августа в 10:55
Ви ще попробуйте купити на тому олксі. Мені от куртка потрібна була , десятьом написала ніхто не читає повідомлення.
Мушля з Криму• 16 августа в 10:57
Скажу еще такое, друг сына очень хотел себе, бабушка из Италии передала, в итоге почти не носил, очень тяжелые. Так что берите дешевле, вдруг они вообще будут лежать
автор Гигиенишвили • 16 августа в 11:14
Ответ дляМушля з Криму
Отже ж.
Мартінси теж підробляють, але якось не масово.
Воленс-неволенс• 16 августа в 11:28
Який розмір потрібно?
автор Гигиенишвили • 16 августа в 12:48
Ответ дляВоленс-неволенс
Який розмір потрібно?
39-40, на довжину стопи десь 24,5-25