Бринзолетта• 16 августа 2025

Що робити, якщо морська свинка гризе клітку ночами?

Від цього дзвону я скоро збожеволію.
Аль де Барановна• 16 августа 2025
Тримати в тераріумі. В нас хомʼяк, теж переселили з клітини і красота
Новорічна пальма• 16 августа 2025
Им нужно зубы стачивать. Купите минеральный камень, пусть его грызет.
люблю_тортики• 16 августа 2025
Может ей надо какую-то кору сложить, чтобы зубы стачивать?
Семенівни сусідка• 16 августа 2025
Накрывайте на ночь клетку
Глас_Народа• 16 августа 2025
Ей скучно,автор. Свинкам нужна компания из сородичей
Гадаю_По_шнуркам• 16 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Хоть сто камней, хоть скалу в клетку.... Грызет и будет грызть, равно как и все грызуны.
Lacrimo• 16 августа 2025
Вона гризе інстинктивно бо нічні і хоче вийти погуляти. Так роблять всі гризуни. Вони ще вночі і втекти намагаються , особливо хомяки. Камінь як писали вище має бути, але вона замість клітки його і гризти не буде. У нас колись хомяки до каменя навіть не торкались. А кролиха взагалі знищувала камінь - перегризала на 2 в місці кріплення. А лежачий в клітці потім не чіпала.
Новорічна пальма• 16 августа 2025
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Моим помогло, перестали прутья клетки грызть.
Гадаю_По_шнуркам• 16 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Повезло.
Айболитная• 16 августа 2025
Свинке нужно давать траву, веточки деревьев.
Давайте разное, она выберет.