Пасхальний тролік• 16 августа 2025
Що класного на нетфлікс?
Пораджу від себе- Карате кід. Дивилась з дитиною, супер
Пасхальний тролік
• 16 августа 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
У вас підписка чи як ви на тому нетфліксі щось дивитесь?
Не зрозуміла
Пасхальний тролік
• 16 августа 2025
Ответ дляНафаня Маня
Ничего вообще. 🙄
Навіть з новинок?
Оплачую підписку, а вже 3 міс нічого не дивилась...
Княгиня пітьми• 16 августа 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Навіть з новинок?
Уэнздей 2 ))
Викачую яйцями• 16 августа 2025
Не знаю чи Нетфлікс, дивлюся зараз Фундація, 3 сезон вийшов
Крута фантастика
Мяо мой мяо• 16 августа 2025
Тьма, Милое дитя, Бумажный дом - это из старого. Из относительно нового - Первозданная Америка. Но это триллеры, драмы. Возможно Вы любите другие жанры.
Пасхальний тролік
• 16 августа 2025
Ответ дляМяо мой мяо
Тьма шикарний, його дивилась давненько. Решту не бачила, але політичні не люблю
Пасхальний тролік
• 16 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Багато чого.
Ви для себе запитуєте чи для дитини?
Для себе.
Дитина просто дивиться всі мультики і їй все цікаво.
Додатково може щось для обох буде)
кнопкодав• 16 августа 2025
Провулок світлячків, цього ніхто не хоче, крізь сніг, чорні голубі, резиденція, відділ нерозкритих справ, плеймейкерка, династія (сучасний)
Борщичок• 16 августа 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Первісна Америка - це геть не для дітей серіал. він дуже жорстокий, типу ’Гри престолів’. але захоплюючий.
Мяо мой мяо• 16 августа 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Тоже не люблю политические) В моем списке таких нет. Ещё могу добавить к списку Джентльмены ( сериал). Очень стильный и атмосферный на мой вкус.
Пасхальний тролік
• 17 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Дякую. Починала Провулок світлячків - але чомусь не зайшов. Чомусь скучно фільми про звичайні буденні речі...хочеться екшн чи щось , що буде ’чіпляти’
кнопкодав• 17 августа 2025
Ответ дляПасхальний тролік
Тоді дивіться Династія , там в кожній серії нова інтрига і дуже красива картинка
Екшн - паперовий будинок
Пасхальний тролік
• 17 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Екшн - паперовий будинок
Дякую. Згадала про Паперовий будинок- його ще давно бачила, класний