жінка незаміжня• 16 августа в 17:18

Подскажите пожалуйста куда «переехал» Донецький базовий медичний коледж?

Добрый день, подскажите пожалуйста куда переехал Донецький базовий медичний коледж? Нужно подтвердить диплом в др. стране, они просят выслать документ в колледж. Не знаю куда. Не живу в Украине уже более 10 лет. На сайте тот же донецкий адрес ,- и.Донецьк, бульвар Шевченка, 34 . Возможно есть сайт где можно проверить адреса учебных заведений? Для подтверждения других дипломов в высших учебных заведений, можно онлайн всё сделать, но только не с мед. дипломами. Спасибо.
Грушки-яблочки• 16 августа в 17:21
В Рівне переїхав якийсь мед, але не помню точно чи донецький чи луганський. Десь бачила в новинах
Сиреневая цапля• 16 августа в 17:29
Донецький базовий медичний коледж наразі знаходиться у евакуації. Його діяльність тимчасово переміщена до міста Кременчук, Полтавської області. Точна адреса коледжу в Кременчуці може бути отримана на офіційному сайті коледжу або через звернення до його адміністрації, за інформацією з освітніх ресурсів