Первоклашка Я• 07 ноября в 07:31
Українських жінок безкоштовно навчатимуть ягідному та горіховому агробізнесу
В Україні відкрито набір на безкоштовну навчальну програму Scaling Up Academy для жінок, які працюють або планують розвиватися в ягідному, горіховому та інших напрямах агробізнесу, пише SEEDS.
Учасниці програми отримають сучасні знання про розвиток бізнесу, переробку й експорт агропродукції, зможуть брати участь у практичних лабораторіях з експертами, отримати індивідуальні консультації для розвитку власного проєкту та долучитися до мережі жінок-однодумниць із різних регіонів України, повідомляє Асоціація «Ягідництво України».
Первоклашка Я
• 07 ноября в 07:32
«Ми прагнемо підтримати жінок, які розвивають агробізнес або тільки мріють про нього, створивши для них середовище знань, партнерства й натхнення», – зазначають організатори Scaling Up Academy.
Навчання є безкоштовним, а подати заявку можна до 15 листопада 2025 року за посиланням.
Програма реалізується U&WE HUB (Центр «Розвиток КСВ») у межах Global Quality and Standards Programme (GQSP Ukraine), що впроваджується UNIDO – Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку за фінансування Embassy of Switzerland in Ukraine / SECO.
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:37
Скільки держава виділили під це коштів? Які ще форми, варіанти відмивання бабла придумають, під час війни?
Коржик• 07 ноября в 07:37
Ответ дляЯнка-угомонись
Надо подкинуть владе ещё идей: как научить вышивать при свечах, как научить стирать бельё в реке, как научить шить одежду из звериных шкур.
Птица Говоруша• 07 ноября в 07:38
Ответ дляКоржик
Украинскую женщину хотят вернуть к истокам: собирательству.
Скинуть до заводских настроек.
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:39
Ответ дляКоржик
І головне, ми всьому вас навчаємо абсолютно безкоштовно. Прялки будемо робити, молотити зерно руками, як правильно створити компост. Це важливо. В лабораторіях ми навчаємо всім тонкощам компостування
Elena_Kiev_Solomenskiy• 07 ноября в 07:40
ходить по лесам с корзиной на горбу? отличный бизнес. заодно и освоим разминирование.
Коржик• 07 ноября в 07:39
Ответ дляЯнка-угомонись
Именно! Бескорыстно абсолютно!
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:41
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Можна посадити самостійно але чому там навчати? Вся інформація у вільному доступі. Горіховий бізнес..ептєль.
в мене баобаби, буду вести курси.
Петриківна• 07 ноября в 07:40
Где там ЛюдкаТрудноОчень? Это вот как раз её тема и возможность развития бизнеса.
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:41
Ответ дляПетриківна
Без вкладень, без грошей, з нуля.
Коржик• 07 ноября в 07:41
Ответ дляПетриківна
Там, где эти фонды учились, Людка преподавала.
Первоклашка Я
• 07 ноября в 07:43
Ответ дляКоржик
Я каждое утро возле мусорки вижу таких женщин у истоков мироздания вторсырья.
Коржик• 07 ноября в 07:43
О, так вот, где училась бизнесу та дама с земляничным вареньем по 850 грн?
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:43
Ответ дляПервоклашка Я
То ви їм пропонуєте агробізнесом зайнятись?
Коржик• 07 ноября в 07:43
Ответ дляПервоклашка Я
А теперь ещё в лесах увидите.
Первоклашка Я
• 07 ноября в 07:44
Ответ дляЯнка-угомонись
Как подработка, которая беспокоит тут многих на форуме.
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:45
Ответ дляКоржик
Дешево. Якщо додати напис на етикетці, вирощена в незайманих лісах, де не ступала нога людська, можна і 1000 грн просити
Первоклашка Я
• 07 ноября в 07:45
Ответ дляЯнка-угомонись
Ищу курсы по грибоедству.
Коржик• 07 ноября в 07:46
Ответ дляПервоклашка Я
Для мамки в декрете или после основной работы? Когда идти с белками за орехи драться?
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:46
Ответ дляПервоклашка Я
Вони в нас щодня, влітку автобусами на поля їздять. Ви пропонуєте їх навчати як малину збирати?
Коржик• 07 ноября в 07:46
Ответ дляЯнка-угомонись
Она только в начале пути, дипломный проект, так сказать.
Первоклашка Я
• 07 ноября в 07:47
Ответ дляКоржик
В свободное от работы время
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:48
Ответ дляКоржик
це точно. І зелену наліпку ЕКО ще додати в правому кутку. Без неї ніяк.
Коржик• 07 ноября в 07:50
Ответ дляЯнка-угомонись
Без ГМО, без микропластика, банка из переработанного стекла.
Янка-угомонись• 07 ноября в 07:54
Ответ дляКоржик
Отличная идея.
Запустити проект і заробити гроші на повітрі? В нас так років зо 20 притулок для тварин будували, а в цьому році мера взяли на хабарях. Не збудує вже...
Повітруля• 07 ноября в 07:55
А следующий шаг - подписание угод о совместном развитии агробизнеса со странами Европы и передача наших женщин в рабство, ой, в смысле на работы по развитию агробизнеса?
Коржик• 07 ноября в 07:57
Ответ дляЯнка-угомонись
А мне сама идея нравится: агробизнес с 0 через собирательство ягод в лесу, ага. И я уверена, что коучи там дамы, которые ягоды только в супермаркете и собирали. Но будут бросать общие фразы и показывать картинки, как собирать ежевику и как на этом построить агробизнес.
Первоклашка Я
• 07 ноября в 07:57
Ответ дляКоржик
На сколько градусов наклониться женщине, что-бы сорвать ягоду?