Кофр для ноги• 07 ноября в 11:03
НМТ, Можна использовать дважды?
Ситуация такая моя дочь в 2024 сдала НМТ и поступила на контракт в КПИ, используя свои баллы. Может ли она используя эти же баллы попробовать поступить в медицинский летом 2026? Пройдет по конкурсу - хорошо, переведется в КПИ на заочное , а если нет то продолжит учебу
Кофр для ноги
• 07 ноября в 11:04
То есть вопрос можно ли учится на стационаре и заочном в разных универах используя одни и те же баллы?
Кофр для ноги
• 07 ноября в 11:09
Ответ дляДобродійка
Можна. У неї є 150 балів за формулою?
Було вище , точно не пам´ятаю але в КПІ на лінгвістичному був конкурс 179 якщо не помиляюсь і вона на буджет не проходила
Кофр для ноги
• 07 ноября в 11:11
Ответ дляДобродійка
Можна. У неї є 150 балів за формулою?
Якщо розглядати Запоріжжя то там ще коефіцієнт буде, це ще плюс бали
Самохвалова• 07 ноября в 11:15
Можно. Результаты НМТ действуют 3 года после сдачи. Потом надо будет сдавать повторно
Птица Говоруша• 07 ноября в 11:18
Ответ дляКофр для ноги
За новою формулою і саме для медичної спеціальності, там досить велика різниця між спеціальностями, не кажучи вже про розрахунки попередніх років
Птица Говоруша• 07 ноября в 11:19
Ответ дляКофр для ноги
але мед виводять на очне навчання, готові вчитися очно в Запоріжжі? якщо що, просто розказувала студентка харківського меду, для багатьох був сюрприз
ХтоЯкщоНеЯ• 07 ноября в 11:21
поступите в любой мед на бюджет, но практически везде очно и у бюджетников очень ограничен выбор интернатуры
Добродійка• 07 ноября в 11:28
Ответ дляКофр для ноги
Ну ви ж мед хочете
Добродійка• 07 ноября в 11:29
Ответ дляКофр для ноги
Бюджет був?тоді пройде
Научительница• 07 ноября в 11:32
Ответ дляКофр для ноги
Лучше в ФБ напишите, там есть группа Вступ. Там точно оветят
Кофр для ноги
• 07 ноября в 11:36
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ми на контракт готуємось
Кофр для ноги
• 07 ноября в 11:36
Ответ дляДобродійка
Бюджет був?тоді пройде
Ні , зараз контракт у кпі
Хвильоватиша• 07 ноября в 12:00
Ответ дляКофр для ноги
Так, можна.
Хвильоватиша• 07 ноября в 12:00
Ответ дляКофр для ноги
Ну так на медичний інші коефіцієнти для кб.
Хоча, думаю, 150 як раз буде. Пройде на бюджет, якщо вам він підходить.
Хвильоватиша• 07 ноября в 12:02
Ответ дляПтица Говоруша
Для нмт 24 року застосовується формула 24 року, а не нова
Птица Говоруша• 07 ноября в 13:15
Ответ дляХвильоватиша
а, точно, в тому ж і вигода, часом різниця конкурсного балів майже у 2, якщо непрофільний предмет дитина у 25 вибрала
Дякуємо нашому розумному МОН, яе за пару днів до реєстрації нарешті затвердили формулу
Птица Говоруша• 07 ноября в 13:20
авторе. головне – так можна втупати з тими результатами, навіть на бюджет, але, схоже. ви вже знаєтет про нюанси вибору інтернатури й тому хочете контракт - тим паче вступить