От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Ответ дляNatka A.
Зараз мене відправлять в окоп
Але, я проти того, щоб віддавати території, які рашка не завоювала.
Ну подождем пока завоюет
При этом погибнут ещё тысячи людей, шахедами и ракетами расхерячат сотни жилых домов
Но это ж мелочи. Главное территории не отдадим
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
Ответ дляDumky
🤬Як виглядає припинення війни в Україні за пропозицією путіна до Трампа.
Reuters зібрав основні тези:
— Припинення вогню до досягнення всеохоплюючої угоди точно не буде.
— Україна повністю виведе війська з Донецької та Луганської областей.
— Росія заморозить лінії фронту в Херсонській та Запорізькій областях.
— Повернення під контроль України ділянок в Сумській та Харківській областях.
— Формальне визнання суверенітету рф над Кримом.
— Скасування принаймні частини санкцій проти росії.
— Україні буде заборонено вступати до НАТО
.
— Путін, схоже, був відкритий до отримання Україною певних гарантій безпеки.
— Офіційний статус російської мови в деяких частинах України або по всій Україні, а також вільні права РПЦ.
Reuters зібрав основні тези:
.
Не хочу матюкаться. Но это невыполнимо. У нас есть Конституция. Это противоречит ей. Никто не пойдет, без выборов или референдума это подписывать.
Выбор без выбора(
Ответ дляBrita
Ну подождем пока завоюет
Если б договор был о том, чтобне наносить удары вглубь страны, вы б свой крмент не писали.
Вам бы было все равно, до тех, кто на фронте
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Выбор без выбора(
Удалено администрацией...
Ответ дляBrita
Ну подождем пока завоюет
Ми вже саме так віддали Крим, динири, линири.
І вони знову прийшли з війною.
Зараз віддамо укріп район , велику агломерацію Словʼянськ, Краматорськ і вони прийдуть знову ! І знову будуть вбивати! Бо в них в конституції ще Херсон і Запоріжжя. А там і Одеса «рускій город» і Харків.
Колись гітлер робив так само.
Русня побачила, що Трамп слабак, вони не зупиняться.
І вони знову прийшли з війною.
Колись гітлер робив так само.
Flower Girl23• 17 августа 2025
Ответ дляlilul990
Дайте відповідь на питання: ви вірите шо після відходу звідти не почнеться масований наступ на Дніпропетровську область?
Я - да, по крайней мере, при президенстве Трампа... Но если всё будет продолжаться как сейчас, оставшиеся украинцы вообще рискуют не дожить и потепять уже все территории, до окончания его президентской каденции...
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляmarata
А як віддасть, бачите добре щось? Вірите хуйлу?
Удалено администрацией...
Ответ дляEllillд
Хватит кивать в ту сторону!
Кто готовился к шашлыками? Кто разминировал? Они шкуры своих родных и бабло вывезли. А нам оставили реальность нашу и нашу обязанность.
Вопрос же- назовите прилеты по конче заспе или другому элитному поселку? Хоть один.
И хватит тут лепить вашу лапшу. Достали уже своими методичками.
Сколько людей под завалами похоронено. А как буча горела! Похоронили и забыли. Новые вырастут же, да?
Удалено администрацией...
Perfect look• 17 августа 2025
Ответ дляEllillд
Выбор без выбора(
Что там противоречит конституции? Там ни слова о том, что Украина признает эти земли за рашей, формально -это не официально.
Конституции не противоречит ни разу отлов людей на улицах как собак и бросание насильно на фронт ?
Ответ дляEllillд
Выбор без выбора(
А убийство и похищение гражданских входит в конституцию? Или о ней вспоминают выборочно?
А когда вписывали в нее курс на нато - был какой-то референдум? Я что-то не помню такого.
Flower Girl23• 17 августа 2025
Ответ дляBrita
По вашей логике война не закончится никогда. Это будет продолжаться вечно
Ну так это и есть цель европейских глобалистов, которую нужно признать с успехом, воплощает в жизнь наш президент...(((