От давайте поглянемо реалістично. Що буде далі?
На мою думку: посилення мобілізації, зниження призовного віку до 23-22, посилення обстрілів тилу( Київ знову буде потерпати як столиця), США відмовиться продавати зброю і надавати розвіддані, Європа підтримуватиме на словах, фронт рухатиметься на захід. Я в такому випадку не бачу нічого доброго.
Mira29-c3c3• 17 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
Ответ дляAesonne
Вы отрицаете насильственную мобилизацию людей? Похищение среди улиц? Намеренное убийство тех, кто военному делу не обучался, пока жирные псы власти тцкшники жируют в тылу? Пока дававшие присягу полицаи жируют в тылу?
Конечно отрицает. Ей же марафон в телеке другое вещает
Ответ дляEllillд
Где?)
У нас как не было, так и нет.
Элементарное.
Я помню первый день войны. Когда мы в подвал спустились. А боксер отчитывался за прекрасное освоение бабла на проверки и ремонты. Четвертый год, а воз всё там же. Ни одной постройки в радиусе 1 км. Только по закрывали. Даже РЦ уже не убежище стало и парковка.
У нас как не было, так и нет.
Элементарное.
Ну вы же избирали боксера. Кто вам виноват
Korsika999• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Послухайте, яз віддали, з десяток різних договорів було про дружбу, визнання кордонів, визнання незалежності, будап меморандум, мінскі угоди. Дві. Вам ще яких переговорів не вистачає, що б зрозуміти, що вони підітруться будь-якими угодами?
Удалено администрацией...
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Удалено администрацией...
Ответ дляBransoletka
Не ок, це реальні можливі сценарії розвитку подій. Мені і не ок, коли людей з під-завалів будуть виймати, коли чоловіків насильно пакувати в буси, коли через день в місті похорони( чи вам такий варіант краще?).
А як на вашу думку може бути?
Ви якась надто довірлива. Зупиниться на деякий час, а потім все що ви описали продовжиться
Ответ дляColombina.
Она подвальчики называет убежищами))) Знаю-знаю, какие в школах убежища, это и близко не настоящие укрепленные убежища способные выдержать ракетную атаку. Попадет в школу - завалит весь подвальчик
Моя семья спускалась в утвержденное. Трубы оббиты жесть, два окна. Если б прилёт, может стены и выдержали. Но жестью этой людей бы порезало. Мы сами удивились, увидев его на карте. Но тогда была паника и непонятно как действовать. Мозг вернулся после второго похода. Лучше сдохнуть в своей кровати, чем быть порезанным и похороненным под многоэтажкой
Так где у нас хваленные новые постройки?) не надо локации мне) просто интересно, что за три полных года сделал этот боксер, кроме тыринья из бюджета.
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Так, читала. Трамп вийшов після зустрічі і сказав що путін не хоче закінчувати війну.
А ви які новини читали?? Про письмову розписку??
Ну ви читаєте, звичайно лише ті ,що вам до вподоби
Ще раз.
Іти на перемовини, віддати Донбас як мінімум, це треба було дуже давно зробити
Далі вивід рос.військ
Вибори,зміна влади
Ще раз.
Далі вивід рос.військ
Вибори,зміна влади
Ответ дляAesonne
А благодаря кому эта насильственная мобилизация? Это кровь на руках путлера и всех, кто его поддерживает
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
З чого ви взяли що зараз , якщо віддати Донбас, буде по іншому??
Удалено администрацией...
сахарный комок• 17 августа 2025
Ответ дляЛеска
Тобто 10 договорів ні про шо, а от 11-ий ну точно принесе мир. Зуб даю. Вірніше розписку пишу. Письмово.
Ви наявна чи корисний ідіот чи засланий казачок? Зізнавайтеся
Так, ні про що і на тяп-ляп підписані
Зараз ситуацію більш ніж серйозна
Colombina.• 17 августа 2025
Ответ дляЭ-велин@
Путин не заставляет украинцев воевать против воли как бе...даже если б и хотел, у него таких полномочий нет)))
Korsika999• 17 августа 2025
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
🤬Як виглядає припинення війни в Україні за пропозицією путіна до Трампа.
Reuters зібрав основні тези:
— Припинення вогню до досягнення всеохоплюючої угоди точно не буде.
— Україна повністю виведе війська з Донецької та Луганської областей.
— Росія заморозить лінії фронту в Херсонській та Запорізькій областях.
— Повернення під контроль України ділянок в Сумській та Харківській областях.
— Формальне визнання суверенітету рф над Кримом.
— Скасування принаймні частини санкцій проти росії.
— Україні буде заборонено вступати до НАТО
.
— Путін, схоже, був відкритий до отримання Україною певних гарантій безпеки.
— Офіційний статус російської мови в деяких частинах України або по всій Україні, а також вільні права РПЦ.
Reuters зібрав основні тези:
.
Colombina.• 17 августа 2025
Ответ дляKorsika999
Удалено администрацией...
Ага, я сама аж рассмеялась с этого заявления, какой всесильный путя, а
Flower Girl23• 17 августа 2025
Ответ дляЭ-велин@
Удалено администрацией...
Я прошу прощения, а ’наркоманы и маньяки’, это Вы сейчас о ком?