Одуванчик number one• 06 августа в 14:53

Давайте пофантазуємо.

Якби ви мали владу, як наприклад у Трампа, як би ви примусили рф закінчити війну?
Тільки об´єктивно, без скиду ядерки на Москву 😁Що на вашу думку можуть, але не хочуть робити західні лідери?!
klaraneill• 06 августа в 14:54
полное торговое эмбарго
Natalia505• 06 августа в 14:58
Навіть уявлення не маю. Я не геополітик і не стратег. Логічно було, на початку дати максимум зброї, поки були люди, завзяття, бажання перемогти.Вичавити нечисть, коли все йшло добре. Багато втрачено часу і людей. Не цідити по чайні ложці те, чого в них вистачає.
автор Одуванчик number one • 06 августа в 14:59
Я сьогодні думала про те, що Байден вів політику ніяких контактів з рф, з країною терористом і його очільниками, і у путіна від цієї світової ізоляції пукан рвало, а тепер, до нього їздять перші заступники, за ручку з посмішкою вітаються, він на коні, від нього, такого карлика залежить доля мільйонів людей, всі пляшуть під його дудку, він свого досяг, самооцінка зашкалює.
Дівчина Гілмор• 06 августа в 14:59
Тут не можна таке писати😄
Валькірія• 06 августа в 15:02
дать нам товстих, далекобійних ракет, щоб ми розбомбили їхні стратегічні об´єкти нафіг
Елена 2016• 06 августа в 15:03
полное эмбарго и судьба Каддафи для диктатора
автор Одуванчик number one • 06 августа в 15:05
Ответ дляВалькірія
Я теж так вважаю, ленд-ліз з аргументом, що ми Україну роззброїли, ми і повинні її захистити, рф підла країна, яка встромила ніж в спину України, крапка.
А не оце скиглення; ми не можемо, це ескалація конфлікту, ризик ядерки.
Валькірія• 06 августа в 15:08
Ответ дляОдуванчик number one
я от одне не можу зрозуміти, ну от (недайбог) натис путлер червону кнопку і полетіла ракета з ядерною боєголовкою на вашингтон. невже США не перехоплять, не зіб´ють цю ракету? чого вони так бояться?
Маска-0b9f• 06 августа в 15:11
Ответ дляЕлена 2016
Как вы себе это представляете в реальности,учитывая что РФ ядерная страна,в отличие от Ливии ?
автор Одуванчик number one • 06 августа в 15:11
Ответ дляВалькірія
Я впевнена на 100%, що ніколи рф не застосує ядерку проти заходу, ну вони ж не самогубці, вони звичайно імперці, але ж не зовсім дурні, скоріше путіна свої ж вб´ють за такий наказ.
vinika• 06 августа в 15:15
Грохнуть мудака
Дать нам оружие, ту же ядерку
Валькірія• 06 августа в 15:16
Ответ дляОдуванчик number one
путлер - таке саме сцикло, як і трамп. звичайно, він обісциться щодо ядерки. та й хто її знає, в якому вона там у них стані, може, згнила уже вся.
K.Yurchenko• 06 августа в 15:18
Я не настільки обізнана в світовій економіці, щоб розуміти, що б зробила. Тому сорі, не буду навіть намагатись)
Teonaa• 06 августа в 15:21
Зробити в день початку війни новий союз. І в рамках собзної допомоги давати країні-учасниці зброю. Нормальну, новітню, в потрібній к-сті.
автор Одуванчик number one • 06 августа в 15:48
Seehund• 06 августа в 16:04
А никак, нафиг мне тогда будет нужна какая-то Украина. Я бы думала о жителях США.
сахарный комок• 06 августа в 17:24
Я б примусила не зелю
сахарный комок• 06 августа в 17:25
Ответ дляОдуванчик number one
Так и есть
Mrs.Ochmonek• 06 августа в 17:58
Надання далекобійних ракет і дозволів бити по будь-яких об´єктах, куди Україна вважатиме за потрібне.
Наказ ліквідувати всю верхівку в Московії ( ковальчуки, патрушеви, і тд, не тільки пуйла) і видворити всіх дітей -племінників- внуків і раша пропагандистів назад на московію.
Торгове ембарго на все.