как тебе такое илон маск• 17 августа в 11:25

Запалення кутикули в кого було як лікували?

Тиждень назад запалилась кутикула після манікюр і не проходить. Почала в солі соді робити примочки, обробляю кутасепт.
Новорічна пальма• 17 августа в 11:26
Отодвинуть надо её вовремя и не будет заусенцев и воспалений
Бочка порохУ• 17 августа в 11:26
Манікюр самі робили?
Глас_Народа• 17 августа в 11:27
А де тут манікюр?
Шкала Радощів• 17 августа в 11:27
На фото нечего не видно.
Если рана воспалилась-обрабатывайте аниисепииком. На ночь левомеколем намажте
Первоклашка Я• 17 августа в 11:31
Якщо немає гною, тоді компреси з дімексидом. Розвести з водою 5:1
Якщо ви дома, то можна щоб не висихав, постійно змовчувати і ходити так пару днів. Полегшення буде вже в перший день
автор как тебе такое илон маск • 17 августа в 11:46
Ответ дляПервоклашка Я
Дякую
Начальник Анонимов• 17 августа в 12:03
В мене колись було таке Але ще дужче заралилося і всередині гній почав з´являтись. Різні креми антисептичні і з антибіотиками виписували, нічого не допомогало. Допомог компрес, мука, мед олія. На глаз щамішувала таке тісто і на ніч прикладала під пов´язку. За 3 дні пройшло.
ТАЗератти• 17 августа в 12:13
В соли надо не примочки делать, а в растворе горячем держать. Сделать раствор такой, чтобы соль перестала растворяться и вода такая насколько можете терпеть, а не холодная. И сидеть пока не остынет. И так несколько раз в день. Будет больно. Но соль вытягивает гной.
Залізна тьотя• 17 августа в 12:19
інфекцію занесли, треба мазь Вишневського прикладати
Не прохожу мимо• 17 августа в 14:07
Это уже к хирургу
Коплю на груди• 19 августа в 17:08
Бальзам спасатель