рукиЖимолости• 17 августа в 14:12

Зависть чужих людей

Вы часто чувствуете зависть чужих людей и чувствуете ли вы, что эта зависть негативно сказываешься на вас, например, чувствуете зависть через соцсети и после этого чувствуете себя плохо?
Марс атакует• 17 августа в 15:50
мені байдуже, що відчувають до мене чужі люди
Lacrimo• 17 августа в 16:07
Люди всьому заздрять. Мені заздрять, може не всі ( я надіюсь) , але парочка є, так ті заздрять новим джинсам, які на мені побачать ( навіть якщо ці джинси за 200 на секонді куплені. Заздрість це не про великі доходи, це про уміння справлятись в житті ( викручуватись, вирішувати рядові проблеми). Ось цьому найбільше заздрять, бо думають, що тобі більше ’повезло’. Якщо людина більш самостійна, морально сильна, розумна, шустра - вона уже ціль для заздрості. Бо вони так не можуть. Мені заздрили за чоловіка, який добре заробляв, при чому його зп самі вигадували . Набагато більше, чим у нього будо по факту. І казали при любій зустрічі, що я маю вискакувати з декрету срочно на роботу , бо чоловік вмре.
автор рукиЖимолости • 17 августа в 16:10
Ответ дляLacrimo
Так, ви все правильно описали. Бо з коментарів вище, деякі можуть хіба що Водяновій заздрити.)