Последний вагон• 2 часа назад

Військовий у СЗЧ розстріляв спецпризначенців поліції

У Дніпропетровській області під час проведення обшуку підозрюваний, який перебував у СЗЧ, відкрив прицільний вогонь по поліцейських. У результаті двоє бійців КОРД отримали поранення, а сам нападник вчинив самогубство.

Про це повідомила поліція Дніпропетровської області.

Вранці 16 липня поліцейські спецпризначенці проводили санкціонований обшук у помешканні чоловіка, який від вересня 2024 року мав статус особи, що перебуває в СЗЧ. Під час обшуку цей чоловік він відкрив прицільний вогонь по спецпризначенцях. Після цього фігурант наклав на себе руки.

Слідчі дії проводилися в межах кримінального провадження, відкритого за двома статтями — за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) та ч. 3 ст. 332 (незаконне переправлення осіб через кордон). Обшук здійснювали слідчі обласної поліції та оперативники Департаменту стратегічних розслідувань за силової підтримки спецпідрозділу КОРД.
Кусюче сонечко• 2 часа назад
Это было несколько дней назад. Мобилизация в действии

язззззь!!!• 2 часа назад
В нас починається своя війна, проти примусу, проти системи.
автор Последний вагон • 2 часа назад
Ответ дляязззззь!!!
собаку собача смертя
Тримаю свічку• 2 часа назад
Довели тварі людей
Тримаю свічку• 2 часа назад
Ответ дляПоследний вагон
собаку собача смертя
Не треба про собань писати, порівнювати також.
Личко Невеличке• 2 часа назад
Ответ дляязззззь!!!
Далі буде. А чоловік герой, пішов проти системи.
Тримаю свічку• 2 часа назад
Нічого іншого не буде
. Це наслідки примусової мобілізації. Їм доведеться примусово мобілізованих або знищувати заградотрядами або вмирати від їх рук. Ніколи людина яку примусово запхали в бусік і били ногами в голову, не пробачить це катам. Це логічно і передбачувано.
Губи з філером• 2 часа назад
На п´ятому році війни люди почали потроху розумніти, незважаючи ні на що. Маньки та Аксинії недоробляють, погано мізки запудрюють. Так можна квартал залишити без ’стабільного джерела доходу’. Ні, це абсолютно неприпустимо. Давайте як раніше ’наші котики, завтра перемога, гайда донатити’.
Тушьмушьнюшь• 2 часа назад
Так довели мужиков , уже крыша течет . Одни должны а вторые на распилах и органы по морям парят

Планшетница• 2 часа назад
Что написать надо? Типа то, какая печать, сочувствую?
Планшетница• 2 часа назад
Ответ дляЛичко Невеличке
И умер?
мама 2 лапушек• 2 часа назад
О давайте про цю істрорію розповім. Військовий у сзч- без ноги на протезі. Чому він має воювати далі, де і як?
Вогонь по поліції засуджую.
Тримаю свічку• 2 часа назад
Якщо в когось ще є думки, що силоміць можна примусити воювати, заміновуючи навчальні центри, вбиваючи на полігонах, гвалтуючи, в тих людей скоро настане величезне розчарування. Суспільство не можна ламати до скону.
Почемучка• 2 часа назад
Ответ дляязззззь!!!
Да - это гражданская война...
Смурфик• 2 часа назад
правильно сделал только с ними так надо. жаль что жизнь из за этого потерял из за этих скотов вонючих они б его убили все равно жаль родных и его семью
Редисочка• 2 часа назад
Ответ длямама 2 лапушек
Вогонь по поліції засуджую.
А я не засуджую.
Ездят на разных бусах по Киевеу на одним и тех же номерах, суки, и пакуют с ноги людей. То серый фольксваген то белая тойота...только номера переставляют...КА 7415 ...
С хрена ли? Кто наделил полномочиями?
Или это уже буряты, кацапы? Сырский привел вместе з зелупой?
Или украинцы украинцев избивают и убивают? ЗеЛУПЕНЬ - это все го рук дело, его система, его идея с бусификациями. Ну Ермачило видать шепчет, но этот ган-дон реализует
Борисфенка• 2 часа назад
О, і ці самі обурені Советчиці пишуть в сусідній темі ’Чого нейметься блогерам і дітям з картонками’.
З логікою у вас трабли.
Смурфик• 2 часа назад
и зенлеского тоже уже пора пришла сгинуть , не даром под стеклами прячется скотина он трусливый и гнида подколодная у него всегда глаза бегают от страха как увора что залез в карман на базаре
Балаболка• 2 часа назад
Чем дальше, тем больше будет таких случаев.
И это хорошо, если не где-то среди людей, СЗЧ будут совершать расправу над теми, кто против людей.
Вот представьте например такую ситуацию, идут по улице люди и среди них маячит полицейский или ТЦК в гражданской одежде, не на службе, отпуск у него например, а кто-то из СЗЧ запомнил однажды его и, вот удача, кто кроме полицейского или ТЦК в итоге пострадает ещё? Естественно люди.
Потому что гнев человеку, которого силой мобилизовали закрывает глаза и он же отключает разум. Поэтому, как я и написала в начале, главное чтобы в моменты таких расправ не пострадали люди.

Пугачиха• 2 часа назад
Ответ дляТримаю свічку
Нічого іншого не буде
кого ногами запихали в бусик отправят на передовую и он не вернется
Дуже дуже вумна• 2 часа назад
Ненавиджу зеленського
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ длямама 2 лапушек
Вогонь по поліції засуджую.
На его место должны придти советчицы воевать . Все верно
Умничка-помощничка• 1 час назад
Ответ дляТримаю свічку
Можно , увы
автор Последний вагон • 1 час назад
Ответ дляПланшетница
И умер?
Не сам наверное
Планшетница• 1 час назад
Ответ дляБорисфенка
З логікою у вас трабли.
То другие пишут
Борисфенка• 1 час назад
Ответ дляПланшетница
То другие пишут
Та ті самі. У них не вистачає мізків осягнути причини і наслідки.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Правильно зробив, обов´язок по Коституції ВОЮВАТИ СИЛОВИКАМ І ВСІМ ХТО ДАВАВ ПРИСЯГУ!
ТИЛОВІ ПАЦЮКИ погані 😡😡😡😡
Заюшка_хозяюшка• 1 час назад
расстрелял он себя,а полицейских ранил.
пишите нормально, ботяра!
Смурфик• 58 минут назад
Ответ дляДуже дуже вумна
Ненавиджу зеленського
я его не то что ненавижу шоб была моложе поехала его убить даже шоб сама взорвалась как вспомню своего сынка любимого каждый день слезами обливаюсь и жить не хочу такое дите потерять из за этого проклятого жида