Bor bor• 17 августа 2025

Декларирование валюты при вывозе из Украины

Планирую вывозить сумму (до 20 тыс евро) в Польшу на авто из Украины
Едем вдвоем с близким членом семьи
На укр таможне не хочу декларировать вывоз валюты (не спрашивайте, почему). Планируем разделить сумму в рамках позволительных без декларирования (у меня 9, у второго человека 5, например)
На польской же границе хочу забрать все деньги и задекларировать на себя (мне так нужно)
Но попалась информация, что поляки с украинцами обмениваются этой информацией, не будет ли у меня проблем? Ведь на украинской таможне мы ничего не нарушаем
Не вернут ли меня поляки на украинскую таможню?
Кто так делал в последний год?
Печенюшка• 17 августа 2025
Воно вам треба,головне в чимодан гроші не ставити де одяг,так мені радив водій
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Так, треба покласти кошти в банк у Польщі
Для цього, окрім підтвердження їх походження, потрібен доказ їх ВВЕЗЕННЯ, а це і є митна декларація
Печенюшка• 17 августа 2025
Ответ дляBor bor
Ну якшо так то тоді можна,але майте на увазі що будете довго на кордоні,бо процес не швидкий
Подвійна веселка• 17 августа 2025
Ответ дляBor bor
А разве можно ввозить в Польшу на 1 человека больше 10 тыс евро в эквиваленте?
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Немає інших варіантів, на жаль
Мене турбує відсутність декларації при вивозі з України
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляПодвійна веселка
Конечно, можно
Только их нужно декларировать
Но вопрос мой не в этом
Bombastic• 17 августа 2025
Пишу виключно свій досвід, на коментарі не відповідаю. Вивозила кілька разів, на укр стороні нічого не кажу. На польській декларую за декілька хвилин. Документи ( походження) не перевіряють, гроші не рахують. Дають заповнити декларацію. Заповнила - поїхала далі. Внесла кошти спокійно на рахунок. Далі за призначенням.
Bombastic• 17 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Брехня.
Печенюшка• 17 августа 2025
Ответ дляBombastic
Брехня.
Так чому відразу брехня,я знаю що так,може і в когось по іншому
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляBombastic
Оу, супер
Дякую, що поділилися
Я десь так це і уявляла
Пушап Мі мі• 17 августа 2025
Банк запросит ВСЕ декларации.
И польскую , и украинскую.
Если нет обеих, то деньги чёрные.
Я в другой стране ЕС.
Нужны обе декларации, чтоб положить деньги в банк.
Bombastic• 17 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Банк запросит ВСЕ декларации.
И польскую , и украинскую.
Если нет обеих, то деньги чёрные.
Я в другой стране ЕС.
У Польщі ні.
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Банк запросит ВСЕ декларации.
И польскую , и украинскую.
Если нет обеих, то деньги чёрные.
Я в другой стране ЕС.
Ось пані вище написала, що не обов´язково в Польщі
Bombastic• 17 августа 2025
Ответ дляBor bor
Оу, супер
Дякую, що поділилися
Я десь так це і уявляла
Спокійно. У мене є дівчина в PKO банку яка все адекватно розʼяснює . Тому я більш ніж впевнена у тому що роблю. Бажаю вам спокійно, нікого не слухаючи зробити свою справу.
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Банк запросит ВСЕ декларации.
И польскую , и украинскую.
Если нет обеих, то деньги чёрные.
Я в другой стране ЕС.
Если не секрет, что это за страна?
А я з косою• 17 августа 2025
Для Польши достаточно только их декларации, для других стран - по разному, уточнять нужно у себя в банке в стране
Продаю витрішки• 17 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Банк запросит ВСЕ декларации.
И польскую , и украинскую.
Если нет обеих, то деньги чёрные.
Я в другой стране ЕС.
А если я привезу 1000$ и пойду с ними в банк, тоже спросят документы?
Пушап Мі мі• 17 августа 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Ні, до 5000 євро, як правило, нічого показувати не треба.
Від 5000 євро документи про походження грошей.
Від 10000 євро потрібна митна декларація
Продаю витрішки• 17 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Спасибо за ответ
Борщик• 17 августа 2025
Я так робила, мене не повернули на наш кордон. Їм все одно. Польський банк не питав укр декларацію.
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляБорщик
Супер, дякую, що поділилися досвідом
Схоже, у мене вже параноя просто почалась стосовно наших силових структур 👀
автор Bor bor • 17 августа 2025
Ответ дляА я з косою
Спасибо!
Колдунья-вещунья• 17 августа 2025
Ответ дляПушап Мі мі
А як часто можна завозити по 4500?
Тётя Хрюша• 17 августа 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
А як часто можна завозити по 4500?
В банк 1 раз ;)
ПесиКот• 18 августа 2025
Ответ дляПодвійна веселка
В будь-яку державу можна. В аеропортах для цього спеціальні коридори є: зелені, для тих, кому декларувати нема чого, червоні - якщо є що декларувати (сума більше 10 тис, культурні цінності і т.д.).
До речі, вже не пам´ятаю на якій таможні приколупалися до жіночки, яка везла картину, намальовану їй же. Вона намалювала в одній країні, везла на подарунок в іншу країну. І то була проблема, бо жодних документів на картину вона не мала.
автор Bor bor • 18 августа 2025
Ответ дляБорщик
А джерела походження коштів їм треба перекласти з апостилем чи просто перекладу достатньо?
автор Bor bor • 18 августа 2025
Ответ дляBombastic
Ви перекладали документ про джерело походження коштів з апостилем чи без?
Bombastic• 18 августа 2025
Ответ дляBor bor
Просто переклад без апостилю, але завірений нотаріусом
Борщик• 18 августа 2025
Ответ дляBor bor
Власні збереження, які ще джерела. Оскільки вони з закордону і звдекларовані - Ніхто не питав.
автор Bor bor • 18 августа 2025
Ответ дляБорщик
Ну може у Вас сума невелика
Навіть в Україні в Моно на валютний рахунок коли вносила кошти (20 тис), то надавала договір купівлі-продажу, щоб не блоканули
Якщо власні збереження, то довідка про доходи має бути або інші документи