Хи хи, ну ну• 17 августа 2025

Як виправдатись перед продавцями у магазині? Допоможіть придумати відповідь

Завжди купую продукти у магазині біля дому. Там є все: і мʼясо, і риба, і сир.
Живу сама. Морозилки не маю. І постійно купую все маленькими порціями: 1 філе курки, або дві ніжки, або 2 крильця. 1 філе оселедця, 100 грам сиру, потому что я просто не зʼїм більше за раз, воно стухне.
І от, продавчині спочатку дивувались, а потім почали відверто сміятись і переглядатись коли я приходжу.
Магазин прямо біля дому, до атб або фори йти не завжди маю настрій. Зацікавлена у товарі саме я, бо вони без моїх покупок на 100 грн кожен день не обідніють.
Коротше, як закрити цю тему з ними назавжди?
Соседушка• 17 августа 2025
Подорослішайте нарешті
Vita_Nikolaeva• 17 августа 2025
заходите в наушниках в магазин - сказали что вам надо - и дальше слушаете музыку

или любой другой способ абстрагироваться от них

вы никому ничего не должны - и тем более не должны им нравиться
Стриптизерка• 17 августа 2025
на деньги, сэкономленные на холодильнике, сходите к доктору
у вас паранойя

никому вы не интересны в этом магазине, вас даже не узнают на улице
Первоклашка Я• 17 августа 2025
Кому оно надо
Кофр для ноги• 17 августа 2025
Що і маленького холодильника немає?
Такі маленький як в номерах в готелях, в яких немає морозилки
Сладко-соленая• 17 августа 2025
Консервы покупайте
Elena_Kiev_Solomenskiy• 17 августа 2025
Скажите им, что вы- миниатюрная женщина А если больше не пойдете в тот магазин, добавьте: ’в отличие от вас’.
ПушАпница• 17 августа 2025
Якщо б ви багато купували, вони все одно переглядались би і сміялись
Гербарія сушу• 17 августа 2025
5300 грн маленький холодильник с морозилкой
автор Хи хи, ну ну • 17 августа 2025
Ответ дляГербарія сушу
В мене є холодильник, але без морозилки
к.Буланова• 17 августа 2025
Еммм... Так а навіщо виправдовуватися я не зрозуміла. Чи вони відмовляються вам 100 грамів сиру важити?
Патриоточка• 17 августа 2025
Якщо берете свіже м’ясо не заморожене,то скажіть шо купуєте так бо не любите заморожувати смак не той та і запах морозилки.Та і взагалі яка блін їм різниця,відносьтесь простіше до такого
Розвідка Маші• 17 августа 2025
Просто покупайте и не обращайте внимания. У нас в магазине был клиент, который на бутерброд просил отрезать 2 кружка варёной колбасы и так каждое утро кроме сб и вск. Шёл на работу и забегал к нам) всем пофиг, поверьте.
ХикориДикори• 17 августа 2025
То взагалі не їхня справа. Вони працівники на роботі, саме за це їм гроші платять. Забийте. Морду цеглиною і все. Вам треба одна шия і два крила, їх діло зважити, і решту дати. Все. І ніколи не виправдовуйтесь. Дивіться ви на них, як на неадекватних
Гербарія сушу• 17 августа 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Это закусь.
Lacrimo• 17 августа 2025
Продавці сміються над покупцями? Вигадана фантастика, їх за кривий погляд на покупця - звільняють. Я знаю , я там працювала, у автора параноя з манією переслідування, їм поф скільки і хто що бере - головне щоб на мінімальну допустиму вагу - як правило це 100 грам.
Розвідка Маші• 17 августа 2025
Ответ дляГербарія сушу
Это закусь.
Не, обед на работе) периодически ещё покупал батон нарезку, видно батон ждал на работе, а колбасу каждый день приносил)
Мульйонерша• 17 августа 2025
В Італії спокійно можна купити 200 грам хліба, 300 грам м´яса і так далі
Я купую 5 цукерки так як їх їсть тільки чоловік, 3 сосиски для собаки
Несемо світло разом• 17 августа 2025
да так и сказать - холодильника нет, покупаю на раз
все просто
Vita_Nikolaeva• 17 августа 2025
вам внутренне нужно обесценить (любыми словами любыми способами) их мнение о вас или о чем вы там переживаете

типа: ’какието две курицы престарелые будут еще меня обсуждать - та пошли они на*** ’ (вставьте любое подходящее по контексту)

короче защиту внутри себя против них поставьте - если реально они вас обсуждают - а не вам показалось
к.Буланова• 17 августа 2025
Ответ дляLacrimo
ви працювали саме в тому магазині і знаєте автора?
Бесконечность-не предел• 17 августа 2025
Взагалі пофіг шо там думають касира в лотку біля дома. Скоріше за все вони про вас і не думають.
Natal_ka91• 17 августа 2025
Виправдатися? А ви в чому винні?
Ответ дляНесемо світло разом
все просто
Кому казати?? Навіщо?? То взагалі не їх справа..
Несемо світло разом• 17 августа 2025
2 крыла..хм.. почему не купить 5-6, запечь например, и будет еды на 4 дня
Несемо світло разом• 17 августа 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
ну раз человеку дискомфортно
к.Буланова• 17 августа 2025
Ответ дляМульйонерша
5 цукерок і дві сосиски і в нас продають, в ось м´ясо часто відмовляються різати. З одного боку логічно якщо це наприклад лопатка на кістці. Але якщо м´якоть, відбивна, корейка то чому не відрізати скільки потрібно.
Кофр для ноги• 17 августа 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
В мене є холодильник, але без морозилки
Сир та солоне філе оселедця не зіпсуються в холодильнику, для них морозилка не потрібна.
Мульйонерша• 17 августа 2025
Ответ дляк.Буланова
М´ясо я в магазинах не купую ніколи, тому не знаю.
Немає мінімально встановленої ваги покупки.
ТаЕщеОптимистка• 17 августа 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
В мене є холодильник, але без морозилки
сыр нормально хранится НЕ в морозильнике, а мясо спокойно 2-3 дня полежит в холодильнике.
Не выдумывайте.)