Сіґеле-міґеле• 17 августа в 18:53

Кажуть таке раніше було

От є чоловік і дружина, якщо з одним щось ставалося, то інший одружувався на сестрі, або жінки за братів чоловіка виходили… знаю, що це не поодинокі історії. Ви знаєте такі сімʼї?
Пожарник• 17 августа в 18:53
В Библии такое описано...
Оце так цабе• 17 августа в 18:59
В арабских странах такое есть, что жену старшего брата после его смерти донашивает младший брат. Так сказать, жена навырост.
Леопардові панчохи• 17 августа в 19:00
Ні
Задолбулька• 17 августа в 19:02
эт прямо как у Малыша в голове
Бачу_майбутнє• 17 августа в 19:05
Посмотрите казахский фильм Невестка / Kelin (2009 г.)
Царевна_несушка• 17 августа в 19:10
Не знаю как раньше, но у моей подруги умер отец,а у ее мужа- мама. Их родители сошлись и прекрасно живут вместе, благо дети и внуки общие
автор Сіґеле-міґеле • 17 августа в 19:46
Ответ дляЦаревна_несушка
Я теж таку сімʼю знаю, батьки точно так само зійшлися, в діти з часом навпаки розвелися, але онуки таки ж спільні
Попельшка• 17 августа в 19:49
Я знаю випадок, де в одній квартирі жили батьки, заміжня донька з чоловіком і менша донька. Чоловік розлучився з старшою, одружився на меншій і так далі жили всі разом.
автор Сіґеле-міґеле • 17 августа в 19:57
Ответ дляПопельшка
Боже , оце вже не те що дивно, якось не по людськи навіть
Тріль підпільний• 17 августа в 19:59
Фильм такой есть)) Называется,Святые узы брака.