Самохвалова• 17 августа в 20:25

60 тыс на месяц (2+2) мало при своем жилье?

Или нормально?
Все буде• 17 августа в 20:26
В нас тільки на харчування 50000 йде, легко
Я только за!• 17 августа в 20:27
Мне мало. А вам?
Бабуся мороз• 17 августа в 20:28
Для життя нормально, якщо ще й відкласти з них треба, то вже треба буде думати де скоротити витрати
Скоро_вчера• 17 августа в 20:29
Для когось мрія, для когось 10 чеків з ресторану
Я така бойова• 17 августа в 20:30
Ми живемо десь на такий бюджет
Не бідуємо
Але й в ресторанах не вечеряємо щодня
Радикальная• 17 августа в 20:30
В нас десь 80 на трьох,на все вистачає,відкладаємо.
Більше 50 ні разу не витрачали.А так 35-40 в середньому.Дочка студентка
Скоро_вчера• 17 августа в 20:31
Зараз вам напишуть ті, хто на 1+1 витрачає на харчі 3 тис в місяць і ви, авторе, заспокоєтеся.
автор Самохвалова • 17 августа в 20:31
Гжегож Бженчишчикевич• 17 августа в 20:31
У нас до войны 50 было на 4, при своем жилье, и мало было.
Я пані прохана...• 17 августа в 20:33
Денег остался последний мешок, а жить еще до вечера.
МашМааш• 17 августа в 20:33
Можно жить, но планируя и экономя. Откладывать тоже под вопросом

Ну и важно, что за дети - дошкольники с гос садиком или подростки с репетиторами и спортом
Стрекозей• 17 августа в 20:33
Ось перед 1 вересня витратила вже 30 тис за 1 тиждень. А буває, що 30 вистачає на місяць. Але в середньому витрачаємо десь 50 на 4х.
Червона калина• 17 августа в 20:34
Та як на ті 60 000 євро люди виживають навіть не уявляю...на комуналку одного межигірячка купа бабла йде а ще майбахи обслужити...на одного то мало, а на сімю копійки
Пампушечка• 17 августа в 20:36
Мало звичайно
Скоро_вчера• 17 августа в 20:36
Ответ дляЧервона калина
Межигір´я для цього відкрило підпільне виробництво приправ, кави і іншого, ледь кінці з кінцями зводило
Звездолётчица• 17 августа в 20:36
200 тыс. не меньше
Отчебучкина• 17 августа в 20:38
При своем жилье не мало, но и не так чтоб сильно много, если что-то покупать все время, то и ужиматься немного надо... Я сейчас имею зп 60 т, то один ребенок мелкий на моем обеспечении, второй уже отучился, то немного вздохнула, у мужа зп символическая-война, главное-броня.
Я тут с краю постою• 17 августа в 20:39
А ви не знаєте як вам - мало, чи нормально? Ми в середньому десь так і витрачаємо на 2+2. І нам більш ніж достатньо.
Угги_в_горошек• 17 августа в 20:43
Нам мало. 2+2 взагалі як приклад скільки треба зараз на сім´ю то це мінімум тисяча доларів на одну людину.
Я тут с краю постою• 17 августа в 20:47
Ответ дляПампушечка
Мало звичайно
На що не вистачає?
Горня капучіно• 17 августа в 20:48
Автор, вам видніше, у всіх різний бюджет і бажання, особисто нашій сім´ї мало було б хоча був період що жили й на менше коли відкладували на своє житло, мені не сподобалося так жити
сладкий_ноябрь• 17 августа в 20:50
15 тис на кожного.
Ну залежить від потреб. Комусь мало, комусь в самий раз, а комусь це це дикі гроші
Я тут с краю постою• 17 августа в 20:52
Ответ дляУгги_в_горошек
Не вигадуйте. Можна і про 10 тис.мріяти. На що можна витрачати тисясу доларів на людину?
Просто каралева• 17 августа в 20:52
Нам мало. Хотя если бы небыло бы больше то смогли бы жить и на них
Пампушечка• 17 августа в 20:55
Ответ дляЯ тут с краю постою
На що не вистачає?
На все, ви ціни бачили ??? Шо за питання дивне, скоріше було запитати на що вистачає
Радикальная• 17 августа в 20:56
Ответ дляЯ тут с краю постою
Наприклад колеги щодня замовляють в офіс піцу,чи ще щось,і після роботи в кафе заходять.18-20 тисяч виходить на місяць.Нещодавно аналізували.
Угги_в_горошек• 17 августа в 21:00
Ответ дляЯ тут с краю постою
Їжа одяг медицина ( зуби) спорт і репетитори дітям, відпочинок.
Їжа десь 30тис на місяць, двоє підлітків. Репетитори дітям 6500, зал сину 1000. Одяг і взуття в цьому місяці дітям 15тис( на осінь зиму) . Комунальні 5000. Є машина скільки там на пальне точно незнаю 2500 наприклад чоловік їздить. Медицина ( зуби аналізи 10тис в цьому місяці). Кишенькові гроші дітям точно не рахувала десь 4тис на двох. Ну і ? Відкладати не виходить зовсім.
Леді Душка• 17 августа в 21:00
То треба розуміти на що саме.
Нам мало. Житло своє, але машина (вже зовсім не нова + поздки на дачу по 130 км в одну сторону кожні 2 тижні).
Молодша донька: танці, басейн та репетитор з математики
Старший: абонемент в зал.
Комунальні, мобільні, інтернети.
Ось 2 прийоми у офтальмолога для дітей - по 950 грн.
Захворіли всі, ще 2000 одразу віддали на ліки.
І на аналізи 2400 віддала (на свої)
+ продукти.
І так кожен місяць. + з донькою були у відпустці (на відпустку відкладаю постійно)
Так, можна викреслити відпустки і гуртки дітям, але поки нам вистачає. Але у нас і не 60 тис
Показушница• 17 августа в 21:00
У нас такой доход и столько людей в семье. Своя квартира и машина. Вроде сумма , а куда она уходит я незнаю , мы вечно экономим на всем . Одежда детям секонд , у меня вещей не много …/ незнаю . Я считаю это дофига на просто жить , но куда они уходят я не догоняю
Губи з філером• 17 августа в 21:01
Впритык
А если машины есть, то еще и экономить придется