ДваДваВісім• 17 августа в 23:08
Стільки тих турбот що не можу вивезти...
1.Перше вересня. Двійнята йдуть у 1й клас.(поки що не розумію ,як гардероб зібрати)
2.день народження тих самих двійнят 2.09(як його відсвяткувати ?(дорослі+діти чи окремо,хз
Чи то 2.09 чи на вихідні6.09...)
3.13.09 весілля старшої доньки(локація,під питанням)
Чи то 2.09 чи на вихідні6.09...)
Коварная Зая• 18 августа в 01:27
Ответ дляLisa_ua
Не виросли)-діти ж)
Діти не займаються сексом. Не знали?
Коварная Зая• 18 августа в 01:28
Ответ дляLisa_ua
Блін,ну реально?якби ваші діти попросили допомоги ви би сказали -’виросли, ідіть на х..’????
Саме так я б і сказала. Або вирішуєте самі, або женілка ще не доросла - кексіться без рагсу.
Коварная Зая• 18 августа в 01:29
Ответ дляLisa_ua
14 і 22 то різни діти,повірте))
А я залюбки допоможу з внуками)
22 роки? Хм. Я в 23 купила самостійно 3 кімнатну квартиру, отримала освіту, працювала . Що ваші зробили для своїх 22 років?