Я б такое не носила, но продаю• 17 августа в 23:33
Імплантація зубів це боляче?
Чи як звичайна процедура у стоматолога? Потрібно натхнення, завтра до лікаря на консультацію, дякую
Результат:
вже голосів:
51 (57.95%)
Не знаю, результати
23 (26.14%)
Норм
14 (15.91%)
Жах
Я б такое не носила, но продаю
• 17 августа в 23:36
Ответ длясладкий_ноябрь
Обезболююче і нічого не болить
Взагалі
Після теж.
Взагалі
Після теж.
Дякую 🌷
ХвилювАллочка• 17 августа в 23:41
Після встановлення імпланта набагато легше ніж після видалення зуба. Насправді нічого страшного немає.
Не будь КакСвета• 17 августа в 23:42
Та ні. Я дуже боялася. Але видалили зуб і одразу встановили імплант. Під анестезією не боляче взагалі. А потім перші 1-2 дні знеболююче і все ок!)
Наверняка• 17 августа в 23:43
Нормально и терпимо, главное чтоб прижилось и все ок. Мне один сделали много лет назад, а второй тот же Врач , но были моменты…. Но сейчас стоматология шагнула и такое редко
Леди Репях• 17 августа в 23:44
У меня довольно большой стоматологический опыт, увы. Уверяю вас, что имплантация не больнее других процедур.
Я б такое не носила, но продаю
• 17 августа в 23:44
Ответ дляСкользкая
Что значит боляче??это операция
Дякую, ваші знання безцінні)
Попельшка• 17 августа в 23:45
Дискомфортно, фактично довбають щелепу, відчуття як від перфоратора в голові. Я потім тиждень не могла відкрити рот, синець на всю щелепу, весь час зі знеболюючим, хоча воно не надто допомагало.
Бажаю Вам, щоб Ваш досвід був кращим за мій) хай все пройде легко і приживеться.
Та легко!• 17 августа в 23:47
Это не больно просто неприятно сами звуки и у меня ещё попало на месячные, так кровь хлестала безумно. Но даже как отошёл наркоз обезболивающее не пила. Не болело ничего, делали сразу два
Кудлата хмаринка• 17 августа в 23:49
Як повезе. Один майже не болів, пару днів немісила і забула про нього. З іншого боку, боліли довго, тиждень на обезболюючих
сладкий_ноябрь• 17 августа в 23:55
Ответ дляТа легко!
Взагалі при місячних таке не роблять через можливість кровотечі.
Дивний лікар
Невловимий Джо• 18 августа в 00:04
Ничего страшного там нет, местная анестезия, 5 удалили , 5 поставили. Ну пару дней опухшая была, а так все отлично
Зайканалужайке• 18 августа в 00:31
Ответ дляНевловимий Джо
Ооо! Мені теж 5 будуть ставити. Скільки грошей готувати? Розумію що грубий підрахунок, але якщо можна…
Скользкая• 18 августа в 09:57
Ответ дляЗайканалужайке
130000
Скользкая• 18 августа в 10:02
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Дякую, ваші знання безцінні)
А вы здесь читаете только то, что вас успокаивает? Пойдите и прочувствуйте
Сверлят десну буром, чтобы туда вставить железяку, в то место, где рана от удаления зуба!
Здесь же дело не в боли, а в самой процедуре и дискомфорте от всего этого
Скользкая• 18 августа в 10:04
Нимесил после этого пить обязательно, и дело не том, что есть боль или нет.Он снимает воспаление
Я б такое не носила, но продаю
• 18 августа в 11:23
Ответ дляСкользкая
Ні, я думала що видаляють зубік, кидають насіннячко та виростає новий
Я за підтримкою прийшла, так, читаю тільки те що робить мене спокійніше, в ваша агресія мені не зрозуміла