Поросенка• 18 августа в 11:16

Питання про кд.

Піду після критичних днів на УЗД і до гінеколога вже записалась. Але питання чи в когось таке було, і що то може бути.

Вже другий цикл підряд, ( перший раз подзвонила лікарці, вона сказала подивитись як буде наступного разу і прийти, цього разу щось так само, тому після кд йду до неї).
Але завжди були вибачте чуть коричневі виділення кілька годин-півдня і починались місячні , а зараз по 2-3 дні. Раз є, раз нема, і так від суботи, а кд ще так і немає. В попередньому циклі таке ж було. Потім починаються кд і йдуть як завжди.
Ніколи проблем по жіночому не було.
Що то може бути. І за станцій час набрала 2-4 кг, не змінюючи свій образ життя і харчування.
Куди копати і на що себе настроювати.
Фісташкова кава• 18 августа в 11:21
Копайте гормоны. Ну и ждите,сейчас придут в тему знающие, которые будут вам доказать, что вы начали переедать и из за это пошёл привес.
автор Поросенка • 18 августа в 11:22
Ответ дляФісташкова кава
Лікар же порадить які поздавати, правда?
Фісташкова кава• 18 августа в 11:24
Ответ дляПоросенка
Конечно. Скорее всего нужно будет в один цикл здать дважды, на 5-7 день от начала месячных и на 20- 23, вам всё расскажут. Смертельного ничего нет, не волнуйтесь.
автор Поросенка • 18 августа в 11:26
Ответ дляФісташкова кава
Дякую. А то вже важу порції і все одно немає ніякого мінусу. Ну і ті виділення коричневі по кілька днів мене лякають, бо так довго ніколи не було. Ніяк не можуть початись критичні, вже другий цикл а потім течуть як дурні.
Зараз п´ю запізно бо низький феритин, може воно впливає
Фісташкова кава• 18 августа в 11:28
Ответ дляПоросенка
Кстати, да, железо и фертин тоже могут давать подобные побочки. Но, в первую очередь всё таки шалят гормоны.
автор Поросенка • 18 августа в 11:29
Ответ дляФісташкова кава
Дякую. Почекаю поки почнуться і піду на 5-6 день на УЗД грудей і там, і до гінеколога на мазки і най призначить якісь аналізи
західний_діалект• 18 августа в 12:05
В мене таке було кілька місяців після операції на шийці. Потім нормалізувалось.
автор Поросенка • 18 августа в 12:11
Ответ длязахідний_діалект
Дякую, але в мене не було оперативних втручань
Шалена красуня• 18 августа в 12:28
Железо, ферритин, эндометриоз
Скромняшка• 18 августа в 13:54
Спробуйте нормалізувати сон, відпочинок, загальне розслаблення тіла. Буває таке від тривалого стресу.
Відчуйте свій живіт прямо зараз. Він напружений чи розслаблений?
ОбережнаЯ• 18 августа в 19:34
ендометріоз, поліпи
автор Поросенка • 18 августа в 20:57
Ответ дляОбережнаЯ
ендометріоз, поліпи
Піду на УЗД та до лікаря і взнаю. Півроку тому нічого не було . УЗД було чисте.