Подтяжка• 18 августа в 10:58

Підкажіть по медичній страховці

Хто оформлював собі сам (не на роботі), яку страхову компанію обрали?
який був річний платіж?
Чи справді виконують вони все що обіцяють (покриття вартості всіх медикаментів, лікування зубів..)?
Білка в колесі• 18 августа в 11:09
когда-то давно оформляла страховку на ребенка, все, что указано в договоре, действовало, если случай страховой.
Виправлялочка• 18 августа в 11:12
Усі страхові різні: хтось виконує, хтось ні, ціни теж різні, залежить від того, що прописано в договорі. Яку відповідь ви хочете почути? Все індивідуально
Ванна Тазиковна• 18 августа в 11:31
Приват покриває страхові випадки типа перелома ноги і тощо