культУра• 18 августа в 13:02

Водій не хоче робити зупинку.. Як би ви вчинили?

Дівчата це жах. Їду автобусом, терміново знадобилася зупинка, підходжу до водія... - ’За 30 хвилин приїдемо, потерпіть’😡Я повернулася на місце, не хочу скандал влаштовувати, але... Як би ви вчинили? Чи варто на підвищених тонах говорити? Просто 30 хвилин не витримати😢
А що таке?• 18 августа в 13:35
Ответ длякультУра
соромилася про це сказати, але так і є...
Уже пол часа прошло, терпите?
Вітаміни косметика• 18 августа в 13:36
Ответ дляРання пташка
С чего Вы решили, что человек, например, не ср*ть, простите, хочет? При чем тут вода вообще? Там еще потерпеть можно, тяжело, но можно, но если хочется в туалет по-большому, это уже не то чтобы тяжело, а очень тяжело, почти нереально
хотеть не срать можно подождать. Еслиб хотел не писал бы тут этот человек Хай сере у труселя- що робити. Або 1000 грн хай водію дасть на штраф одразу. А зараз почнете 1000 грн за що? За те що проспав- так усі дорослі і кожен сам за себе. А у водія ПДД . Я часто їзжу по Україні і з двома дітьми і ніколи я на бездоріжжі срати не сідаю ні я ні діти- терплять усі до заправки а це бува і пів години
А що таке?• 18 августа в 13:38
Ответ дляРання пташка
А если негде остановиться, автор на виду у всех присядет делать дела?
автор культУра • 18 августа в 13:38
Ответ дляА що таке?
Уже пол часа прошло, терпите?
страждаю скоріше(
Рання пташка• 18 августа в 13:38
Ответ длякультУра
Я Вам співчуваю. Чесно, в мене такий організм, що якщо йому треба, йому конче треба зараз. І я можу 5 хвилин назад взагалі не хотіти до туалету, а через 5 хвилин прямо дуже сильно. Є люди, як моя мама, які ходять до туалету раз на 2-3 дні, я ж ходжу 2-3 рази в день, ну ось такий от організм. Тому розумію і співчуваю. Тому поради з тим, чому не сходили на попередній зупинці, взагалі бувають недоречними.
Я матуся, мені можно• 18 августа в 13:38
Ответ дляРання пташка
)))дорослій людині все реально, якщо комусь не реально то не виходимо із дому, а то скрізь є можливість потрапити в зону без туалетів. Скільки не іздила автобусом ні разу ніхто не накакав собі в труси, якось люди з такою нереальною задачою справляються і навіть діти
Вітаміни косметика• 18 августа в 13:39
Ответ дляА що таке?
та звідкиж я знаю, я не автор. вже 34 хвилини минуло з часу поста. Автор вже чи обісрався чи у туалеті сидить кайфує...
А що таке?• 18 августа в 13:40
Ответ дляВітаміни косметика
Отписалась, что страдает. Но смогла ж потерпеть, значит некритично
автор культУра • 18 августа в 13:41
Ответ дляРання пташка
дякую за підтримку🫶
Колупалочка• 18 августа в 13:41
Ответ дляВітаміни косметика
проспали значит не особо хотели. перед узи у меня дите литр воды выпивает и терпит - бывало врач задерживался...не нагнетайте и вы вытерпите- спали значит не хотели
Стало жалко вашего ребенка и вообще окружающих.
автор культУра • 18 августа в 13:42
Ответ дляА що таке?
я вже готова де завгодно, тільки не в салоні🥺
Вітаміни косметика• 18 августа в 13:44
Ответ дляКолупалочка
жалко у пчелки. а мої діти самодисципліновані. І їх мама ніколи не наражає їх на небезпеку на обочині зупинкою. Пів години потерпіти усі можуть. Раніше пам´ятаю бусиками з Одеси їздили і ось такі підставні сируни- бусик зупиняється повний товару і - його обкрадали...Або на обочині стоять типа аварія- зупиняєш бус і хана усе обікрали. А на Одессу їздили скуплятися раніше...бабла купа уходило. І ви мабуть не водій - не так просто припаркуватися якщо по трассі їдеш щоб не порушити ПДД
Мальдивирую• 18 августа в 14:07
Ответ длякультУра
Это нужно водителю сказать, а не темы строчить
Подвійна веселка• 18 августа в 14:46
Тю... В дороге нужно меньше пить - если нет оттока влаги в виде пота.
Подвійна веселка• 18 августа в 14:46
Ответ дляМальдивирую
Пусть строчит, форум для этого и сделан
КрестьянинДиор• 19 августа в 12:41
Ответ дляПодвійна веселка
Пусть строчит, форум для этого и сделан
+ трохи відволікає від позивів, прямо терапевтичний ефект