Брюлик в стразах• 18 августа 2025
Красотка? Как вам?
Брюлик в стразах
• 18 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
труси ще б на вуха натягла
Висока посадка. Що тут такого?
Не прохожу мимо• 18 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Висока посадка. Що тут такого?
висока посадка у трусів? Це у штанів линія талії десь під грудьми повинна бути?
Не прохожу мимо• 18 августа 2025
Ответ дляПроработник
А стрії не зафотошопили щоб залишити ефект натуральності?
ну типу звичайна жінка
База_птеродактилей• 18 августа 2025
Стрелки прикольные: будто рисовала-рисовала, а младший брат подкрался и подбил
Куда_бежать• 18 августа 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Висока посадка. Що тут такого?
Дебильная посадка
Брюлик в стразах
• 18 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
Кароче
Пушка заряджена• 18 августа 2025
А де красива ложбинка між грудьми, чого вони так далеко одна від одної?!Чи вони несправжні?
А поговорить?• 18 августа 2025
До ’покращення’ може була красива, а зараз як всі недоляльки, страшнувата.
Хачапууури• 18 августа 2025
Так само як і всі інші1345566777 інста жінки, у вечері у любий бар, клуб, ресторан, готель йдете і за кожним столиком купа таких з чайником чая, чи одним коктейлем будуть сидіти усю ніч, у пошуку
Г@Л@В@ломка• 18 августа 2025
Страшная, как атомная война. Там вообще ничего красивого нет. Ужасная
Г@Л@В@ломка• 18 августа 2025
Ответ дляХачапууури
Та ті хоч і однакові, але бувають нічого так, можна подивитись і не відвернутись. А ця взагалі якось невдало зроблена
Обращеница• 18 августа 2025
Ответ дляПушка заряджена
Вона вся несправжня😁
Пешеходик• 18 августа 2025
Ответ дляНе прохожу мимо
труси ще б на вуха натягла
на самом деле такие труселя ноги делают визуально ну оч длинными. явно любовно подобраны
Директриссимо• 18 августа 2025
Ответ дляПушка заряджена
А то не видно, що вони не справжні)). Справжні не будуть такими натягнутими кульками
Пешеходик• 18 августа 2025
Ответ дляПушка заряджена
У меня сиси стоят очень далеко, далеко не каждый лифон подходит; наверное, есть еще такие же
Кудлата хмаринка• 18 августа 2025
Із моделей Ліора сама негарна. Не хочу нікого ображати, в неї якась брудна зовнішність. Ці фото ще нічого ви тут прикріпили. А ось в інстаграмі завжди погано виходить вона на фото. Особливо якщо з Даша ван її поставлять разом. Та красуня, а ця на її фоні….
Чучело-Мяучело• 18 августа 2025
Ответ дляПушка заряджена
Так видно, что не своя грудь. 2 шара
Завжди мало• 18 августа 2025
Волосся фотошопили і перефотошопили.
Шо тут гарного? Губіщі чи бровіщі, чи імпланти в сісяндрах? Чого вона так стоїть, наче її струмом вдарило?