Ду да ду да ду• 18 августа в 15:56
Турбує сечовий, що кращє?
останнім часом турбує сечовий, по довгу не можу сходити до туалету, треба напружувати все, а зараз трохи болить низ живота. Не встинаю вже до лікаря, завтра їхати у відпустку на 2 тижні, а треба щось з собою. Хочу купити пропити канєфрон курсом, але треба на зараз щоб аби що, були ліки і певно трохи зняти дискомфорт. Який препарат кращє монурал або фурамаг, фурадонін?
парИла я парИла• 18 августа в 16:04
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вам на себе насрати,то чого тут мають допомогти?
Идите в пень, нейрогенными мочевиками страдают куча баб, также опущениями
Ду да ду да ду
• 18 августа в 16:09
Ответ дляпарИла я парИла
Упражнения для малого таза
і чим вони мені допоможуть якщо завтра почнеться цистит?
парИла я парИла• 18 августа в 16:14
Ответ дляДу да ду да ду
Автор, если у вас нет бактерий в моче, у вас не цистит. Через недели 3 пройдут жалобы на мочевик от них
Гарнюнька• 18 августа в 16:29
Капець. Ви в туалет не можете нормально сходити і тут питаєте. Я б давно в уролога була б. Ви дограєтесь. Порадниці таке не прописують. Це серйозні речі. Узі як мінімум наповненого сечового. І схема лікування.
Ви ще тут попитайте з тиждень .а там і пієлонефрит буде .
Гарнюнька• 18 августа в 16:30
Ответ дляпарИла я парИла
Если бы да кабы..у нее пиелонефрит на подходе..
Ду да ду да ду
• 18 августа в 16:35
Ответ дляГарнюнька
так, я розумію, але маєщо що маємо, їхати треба і щось з собою брати теж
Гарнюнька• 18 августа в 16:37
Ответ дляДу да ду да ду
Питайте в сімейного а не бабів.які не мають поняття що таке медицина.як можна лікуватися за порадами когось недолугого?
175см55кг19лет (она)• 18 августа в 17:10
Ответ дляпарИла я парИла
Яка ціль вашого коментаря?
Автоп не може дійти до лікаря. То нехай їде,відпочиває