Подтяжка• 18 августа 2025
Ваші діти визначились?
В кого діти цього року ідуть в одинадцятий клас, вони вже визначились куди будуть поступати вчитися? Моя навіть приблизно не знає, на кого хоче навчатися.
Колишня муза• 18 августа 2025
Мій син, правда, перейшов в 10й, але таке враження, що він взагалі не в курсі, що школа скоро закінчиться.
А донька знала, на кого хоче вчитися, з 4го класу. Цього року поступила на ветеринара.
Сонечко• 18 августа 2025
Ні, спочатку б знати що буде з іспитами в кінці року. Напрямок плюс мінус знає, це буде щось куди потрібна буде англ. мова (бо це предмет який у доньки найсильніший і буде найкращий бал з НМТ), вузи на заході країни, а точно визначатися буде з балами НМТ на руках.
Подтяжка
• 18 августа 2025
Ответ дляКолишня муза
Моя коли була в молодших класах теж хотіла ветеринаром бути, а зараз передумала
Ваша на бюджет поступила?
Колишня муза• 18 августа 2025
Ответ дляПодтяжка
Ваша на бюджет поступила?
Так. У моєї КБ 184, але цього року конкурс на ветеринарію вкрай низький, бо збільшили держзамовлення з 600 до 800. На бюджет прохідний 130.
Моя з 4го класу і на юннати ходить, і з 9го по прттулкам волонтерить, бажання не пройшло:)
Безпорадна Кроко• 18 августа 2025
Моя вообще была в шоке, что после 9 нельзя поступить в универ. Не может быть, говорит, хоть в какой-то, да можно точно. 🤦♀️
Леди_в_ночи• 18 августа 2025
О, бачу не тільки мій літає в хмарах, ще й вчитися не хоче
навіть приблизно не може озвучити чим би хотів займатися . Але мій поки що в 9 йде.
Твердая валюта• 18 августа 2025
Хотів вчитися на лікаря, всі роки йшов на відмінно, але виїхали за кордон і тепер невідомо що буде далі. В Україні на сімейній і залишився всього рік , а тут піде тільки в 10 і вчитися ще три роки в школі.
Аноним с кешбеком• 20 августа 2025
Син,11 кл,не знает кем быть....я сказала,что если ты не определишся- за тебя решу я и тебе это не понравится)))но это я пугаю,конечно....
Но я стараюсь разбивать задачи на периоды....сейчас на этот год
...хорошо сдать нмт,подтянуть математику и английский.....потом в планах....ехать на год учить чешский с агенцией,жить год в Чехии и поступать....по сути ещё два года есть