Постійно стикаюсь с такою ситуацією. Після довгих прогулок, походів по магазинам хочеться їсти, прокидається вовчий апетит. Навіть влітку. Взимку ще більше. Начебто якісь калорії витратила, а по факту, зайшло ще більше. Після своєї звичайної порції хочеться ще їсти , нема почуття насиченості. Треба буквально до відвалу наїстися
Що з цим робити?
Дівчина Гілмор• 18 августа в 20:30
Моя співробітниця дуже схудла по курсу альони зі зважених і щасливих. Вона брала великі судочки з їжею на роботу. Вона схудла поступово за рік. Альона ще її фотки виставляла до і після
Ответ дляДівчина Гілмор
Це як? Більше їсти на роботі треба? Після цього спати хочеться.
Дівчина Гілмор• 18 августа в 20:35
Ответ дляНадежда-8877
Ну, вона не спала. Навпаки активна була, я не знаю може вона потім вдома не їла. Але, вона реально схудла