Пупуговка• 18 августа 2025
А придумайте образ в автобусний тур,
Щоб було і комфортно, і стильно водночас.
Темп +18+20, можливий дощ.
Чат gpt не впорався з завданням🤭
Нічого не подобається.
Я вірю в вас!
Темп +18+20, можливий дощ.
Чат gpt не впорався з завданням🤭
Нічого не подобається.
Я вірю в вас!
Водійка хімарса• 18 августа 2025
Как скучно я живу
Одевайте то, в чем вам удобно будет в дороге
Лівий Локіть• 18 августа 2025
А что вам не нравится? Какие варианты вы рассматриваете? Вам предложили удобную одежду для сидения в автобусе и ходьбы на экскурсии. Ну хотите едьте в платье
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Как скучно я живу
Ну ні. Повинно ж бути і стильно водночас
Дуб береза• 18 августа 2025
Лосины или спорт штаны, чтоб не пережимало нигде. Свободная футболка. Худи или джинсвака на ночь.
Сусідка зверху• 18 августа 2025
Ну точно не сукню і не давлячі джинси. Їхати зручно в лосинах, штанах, перед виходом можете одягати що хочете
Водійка хімарса• 18 августа 2025
Ответ дляПупуговка
Зачем?
КапитанльнаЯ• 18 августа 2025
1 і 3 норм. Не зручно в джинсах довго сидіти, їх би в автобус не вдягнула
Единорог помог• 18 августа 2025
Я одягаю легенси, футболка, світшот і вітровка водонепринокна, бейсболка. Беру запасні кроси, футболку і сорочку овер
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляДуб береза
Джинсовка не гріє, коли холодно
Лівий Локіть• 18 августа 2025
Ответ дляПупуговка
Вы понимаете, что стильно и комфортно порой разные вещи? Если уж говорить о стиле, то нужно везти чемодан образов и утюг в придачу
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляСусідка зверху
А де ж перед виходом одягну? В автобусі? Треба щоб одразу щось нормальне було
Дуб береза• 18 августа 2025
Ответ дляПупуговка
Джинсовка не гріє, коли холодно
Ну тоді пуховик чи в´язаний платок, якщо подорож зимою.
Единорог помог• 18 августа 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Кежуал теж стильний буває
Парова машина• 18 августа 2025
Для мене спорт штани, футболка, худі на блискавці. В автобусі буває прохолодно, і вночі на санітарних зупинках потрібно мати що накинути. Джинси мінус, спорт штани або лосини. Автобус то не про стильно, краще обрати чорний низ, щоб не сильно марке, а то можна пити каву і проляти, або автобус затормозе коли ви будете пити сік або щось їсти.
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Я теж джинси не розглядаю.
Більш до лосин схиляюся. А як обіграти..
КапитанльнаЯ• 18 августа 2025
Я вдягала крокси, сукню-футболку оверсайз від vans і кашемірове пончо нижче колін на ніч. Ним і накритися можна, і вдягти, і легке, місця мало займає
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляЛівий Локіть
А я от хочу поєднати🙂
Стрекоза любви• 18 августа 2025
Ответ дляЕдинорог помог
Підтримую такий варіант
Корсет_на_шурупах• 18 августа 2025
Згадую, середину нульових, коли багато народу їздило в автобусні тури) були дівчата і на шпильках, в в міні, були у спортивному. Мій вибір - сукня з тканин які не мнуться, кардиган або легка куртка, зручне взуття, аксесуари.
Не гавкаю- но охраняю• 18 августа 2025
Ответ дляПупуговка
Вірно
Ну так и задайте чату запрос ’стильный кежуал’.
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляПарова машина
А як тоді на ексурсіях? Не дуже якось в такому
Приму в дар• 18 августа 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Как скучно я живу
Чат gpt тоже так подумал
Замулена ріка• 18 августа 2025
Ответ дляКапитанльнаЯ
Та ладно. Всегда ездила в стрейчивых джинсах. Нареканий нет и не было.
И это дневные ночные переезды долгие
Парова машина• 18 августа 2025
Ответ дляПупуговка
Ну візьміть в салон якийсь гарний одяг для фото, будете перевдягатись перед екскурсією.
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляЗамулена ріка
И это дневные ночные переезды долгие
Мені довго їхати, в джинсах не витримаю
Пупуговка
• 18 августа 2025
Ответ дляПарова машина
Де? Прямо в автобусі? Не думаю