Бойцовская• 18 августа в 23:06
Посваритися через відсутність ухажувань
Не дарує подарунки, квіти (лише раз після натяку). Але завжди поруч, коли треба і турбота у підтримці, цікавиться моїми справами і дитини, якщо потрібен, завжди приїде, допоможе, виділить час. А з подарунками, квітами, побаченнями ну ніяк. Сказала дуже жорстко, що хочу романтики, а не лише секс. За рік квіти можна частіше дарувати ніж один раз. Але проявляється в турботі, у вчинках. Ну от хто не правий
Бойцовская
• 18 августа в 23:35
Ответ дляLove_Love_Love_
Вона написала що натякає йому.
Було і натяки, і прямо, трохи чув і робив, на др тиша , знову натяки і далі жостко конкретно , бо вже не перший раз таке і сварка
Анонимус Я• 18 августа в 23:36
Ответ дляБойцовская
Колишнього нагадує 🤣 Він з якого міста?))
Из английского. Такие говнюки везде есть.
Анонимус Я• 18 августа в 23:37
Ответ дляБойцовская
Я ж кажу, натяк - відморозився, жостко - посварилися. Але невже не додуматися до подарунку на свято. Я ж і просто так дарувала, без приводу (точніше приводи були , але не свято, там інше трохи)
Капец у вас самооценка. Вас это устраивает?
Угги_в_горошек• 18 августа в 23:37
Да тут не угадаешь
У меня тоже муж такой без фантазии совсем
Но очень хороший и заботливый
Уже 16 лет живем
И вначале он мне ничего не дарил
Даже цветы
Сейчас иногда дарит
Но может и тупануть на годовщину свадьбы было пару раз не подарил
И на 8 марта
Я в слезы
Потом слышу малой ещё маленький был ему «ну папа ты совсем что-ли иди купи цветы. Совсем тупишь»
Но очень хороший и заботливый
Уже 16 лет живем
И вначале он мне ничего не дарил
Даже цветы
Сейчас иногда дарит
И на 8 марта
Я в слезы
Love_Love_Love_• 18 августа в 23:38
Ответ дляБойцовская
Значить більше нічого йому не дарувати, це прям обовʼязково.
На наступне свято пишете смс: скоро Миколая я хочу від тебе отримати ось це і шлете посилання. Не подарує- шлете на хєр
Бойцовская
• 18 августа в 23:40
Ответ дляБаррикадница
Он даже продуктов не покупает, как я поняла по Вашим сообщениям? Ну то вообще не дело
В гости и с пустыми руками?
Було вино брав і щось до нього. Іноді сам купував, іноді писав, я не встигаю до закриття магазину купи вина. Я купила один, другий раз. А потім кажу не можу, зайнята (ці гроші на дитину краще витрачу), то приносив сам (і, о диво, встигав)
Баррикадница• 18 августа в 23:41
Ответ дляБойцовская
А кроме вина? Вкусняшек ребенку, Вам? Базовых продуктов, холодильник забить, нет?
Слушайте, он у Вас или безнадежно тупой или просто нищий
Нужно оно Вам?
Анонимус Я• 18 августа в 23:41
Ответ дляБаррикадница
Нужно оно Вам?
Ну что же вы так, он же делами интересуется😂😂😂
Бойцовская
• 18 августа в 23:42
Ответ дляАнонимус Я
Ні. Тому і посварилися. Але є піклування, приїде якщо поруч, коли треба. Якщо не поруч, приїде через всю Україну і каже виходь (це сюрприз був, без попередження). За фінансовий вклад , точніше символічні квіти мовчала більше року , тепер кажу і вийшла сварка.
Бойцовская
• 18 августа в 23:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Та ми посварені. Ще невідомо коли тепер помиримося взагалі
Анонимус Я• 18 августа в 23:45
Ответ дляБойцовская
Автор, что именно вы вкладываете в значение слова ‘забота’? Привезти свои яйца через всю страну т к секса захотелось?
Баррикадница• 18 августа в 23:46
Ответ дляБойцовская
Вы производите приятное впечатление, автор, и я не хочу сейчас приосаниваться, но это совсем не ок.
Я в отношениях уже год+, двое детей от предыдущих отношений, и забота - это о чем-то ином, а не спрашивать, как дела, и раз за год приехать внезапно под окна.
Бойцовская
• 18 августа в 23:47
Ответ дляБаррикадница
Нужно оно Вам?
Дитині нічого. Він і приізджав вночі, коли дитина вже спала, щоб не бачилися зайвий раз. З часом таки їх роззнайомила. Вже вдень міг на годинку заїхати, відкрито, але без гостинця. Вино і те брали то він то я, потім після двох разів думаю ні, я сама дитину виховую, ще на чоловіків на віно витрачати… і казала йому , що так само як і він не встигаю
МамОмужа• 18 августа в 23:47
Никогда не верила в эту легенду про неромантичных и недогадливых мужиков.
Всё они прекрасно понимают. Просто иногда выгодно ’лепить дурня ’.
И я совершенно не понимаю тех кто предлагает выставлять по факту виш лист, заказывать подарки, и ставить условия. А вам нужны таким путём подарки? Это уже попахивает проституцией. Не хочет-не дарит- делаем выводы- принимаем решение.
Но выпрашивать?? Ещё и советовать это? Ну вы серьёзно??
Баррикадница• 18 августа в 23:48
Ответ дляБойцовская
Ну вот как можно в гости без ничего? Больше года в отношениях! Автор, проблема Ваша не в отсутствии цветов.
Бойцовская
• 18 августа в 23:50
Ответ дляМамОмужа
Ну от!!! Ви ж розумієте. Хочеться щоб вже сам думав. Натякнула раз , подарував. На свято натякнула ще раз, проморозився, ну я і сказала все жостко і конкретно. Кажу другий др з тобою і лише смс
От тепер посварені
Не пью, не курю• 18 августа в 23:50
Ответ дляНе люблю натовп
Странно. Бежит впереди паровоза помочь,но не может раз в год подарок подарить. Нет денег? Зануда? Принципиальный?
Може не знає і не вміє вибирати пожарунки
Теж думаю що заздалегідь йому написати що конкретно ви хочете на ДР, прям з посиланням на подарунок, і має бути все добре.
Якщо і так не спрацює, можливо що дійсно жлоб
Бойцовская
• 18 августа в 23:51
Ответ дляБаррикадница
Я теж думаю, що це лише верхівка айсбергу. Тут квітами не замаскуєш, навіть якщо після натяків купить
Не люблю натовп• 18 августа в 23:54
Ответ дляНе пью, не курю
Та сколько ж можно. Полтора года дятлом притворяется. Уже б и робот понял
Бойцовская
• 18 августа в 23:55
Ответ дляНе пью, не курю
Блін, людині яка лише раз дарувала квіти, скинути посилання на подарунок. Якось не зручно. Я так не можу. Підштовхнути на квіти. Або якщо спитає вже за подарунок, то щось вибрати, але точно не посилання кидати, коли нічого ні разу не дарував. Не зможу так
Не люблю натовп• 18 августа в 23:55
Ответ дляБойцовская
Он сам должен спрашивать,что вам хочется
Анонимус Я• 18 августа в 23:55
Ответ дляНе люблю натовп
Ну так автор 1.5 гола хавает! Почему бы и нет?
Бойцовская
• 18 августа в 23:57
Ответ дляНе люблю натовп
Ну отож. Мовчимо. Так посваритися по дурному, ще й свій день народження ((( Тепер обоє мовчимо. Він не правий по своєму. Я теж дуже і дуже жостко говорила. Що на секс є час і бажання, а на квіти і дзвінок ні (хіба смс). От і мовчимо посварені обоє
Анонимус Я• 18 августа в 23:57
Ответ дляБойцовская
У него есть мама? Он ей подарки на др дарит?
Бойцовская
• 18 августа в 23:57
Ответ дляНе люблю натовп
Ту так да
Не люблю натовп• 18 августа в 23:58
Ответ дляАнонимус Я
Она ему объясняет,но он морозится
Бойцовская
• 18 августа в 23:59
Ответ дляАнонимус Я
Мама є. За подарунки їй не знаю. Не знайомив
дякую аж підскакую• 19 августа в 00:00
Оба правы
Просто ваши ожидания о человеке не оправдываются
Ваше желание романтики - это ок, вы имеете на это право. Но ваши желания не обязывают вашего мч их реализовывать. Только если он хочет/может. Если же он не хочет (что крайне важно), то это тоже ок, имеет на это право.
А вам на подумать, а зачем вы находитесь рядом с человеком, который не хочет проводить время так, как хотите вы?
Не люблю натовп• 19 августа в 00:00
Ответ дляБойцовская
Я б обиделась. Он специально пересрал вам праздник. Особенно бесит ,если мужик при деньгах и жлоб. Да если б и нищий, за год можно насобирать несколько сотен на подарок
Бойцовская
• 19 августа в 00:02
Ответ длядякую аж підскакую
Оба правы
Тут і він ображається. Що він їздить, а я до нього ні, хоча чекає. Але це окрема історія. Я маю на це причини, плюс поїду в стосунках де буде повна впевненість, а тут навіть на такому непорозуміння