Бойцовская• 18 августа 2025

Посваритися через відсутність ухажувань

Не дарує подарунки, квіти (лише раз після натяку). Але завжди поруч, коли треба і турбота у підтримці, цікавиться моїми справами і дитини, якщо потрібен, завжди приїде, допоможе, виділить час. А з подарунками, квітами, побаченнями ну ніяк. Сказала дуже жорстко, що хочу романтики, а не лише секс. За рік квіти можна частіше дарувати ніж один раз. Але проявляється в турботі, у вчинках. Ну от хто не правий
ОдинРазНадетое• 19 августа 2025
Ответ дляТрільчиха
И так всю жизнь. Мне как-то знакомая рассказывала, что ее парень, с которым они несколько лет жили вместе, покупает продукты четко по списку, чтобы лишнего за свои деньги не купить. Это просто дно стоять и ждать оплатит он продукты или нет.
естественно,дно.намного лучше самой оплатить продукты и ими кормить взрослого мужика. это же не дно.
автор Бойцовская • 19 августа 2025
Так, все дівчата. Всім дякую. Адекватними дякую за поради. Іншим за витрачений час на моє питання. Я побігла. Є ще справи. Тихого вечора всім 🙏
ОдинРазНадетое• 19 августа 2025
Ответ дляБойцовская
Ну хто вам сказав , що він «зжирає у мене мʼясо»?)) Просто цікаво, коли мова йде за квіти, то чомусь активно пораду дає людина, яка квітів не отримує взагалі. Знаєте, це я не їду і стримую себе, але він запрошує мене і точно розуміє, що витрати в тому числі на мʼясо будуть на ньому. Тут вже я відмовляюся. Але ж я не сприймаю, що їжа в поїздці в якій відмовляю, це якийсь сюрприз неземний.
она может цветов не получает,но получает мясо,фрукты и деньги. а вы не получаете ничего и ещё и защищаете этого жлоба. люди не меняются,если сейчас не вкладывается у вас,то и потом не будет. будете на себе тащить ребенка и мужика обеспечивать.
Своего не предлагать• 19 августа 2025
Ответ дляБойцовская
Сказала сказала раз, подарував квіти, а тоді на др знову нічого і я дуже жостко відповіла, прямо жостко, що хочу хоча б дзвінок і квіти , а не смс
Все можно понять, но не отсутствие подарка на ДР.
автор Бойцовская • 19 августа 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Я вже написала , але який сенс… стосунки змінюються і кличе мене до себе, щоб в тому числі разом снідати, обідати, тими самими фруктами, мʼясом і т.д, в тому числі в окремі моменти в більш безпечне місце запрошує нас із дитиною. Людині їжу купили і це сюрприз вже, а питання про квіти, вона такого і не бачить. І якщо раніше було «купи вина, я не встигну», то тепер запрошення. Ясно що буде там і їжа. Поступово стосунки розвиваються, хоч і не так швидко. І їжа для мене не є сюрпризом, бо є стадії у стосунках, коли це база, а не подарунок. Підкреслюю, тут я вже не їду і притримую це все із особистих причин. Люди, навчіться вже читати не лише, що вам хочеться.