Бойцовская• 18 августа в 23:06
Посваритися через відсутність ухажувань
Не дарує подарунки, квіти (лише раз після натяку). Але завжди поруч, коли треба і турбота у підтримці, цікавиться моїми справами і дитини, якщо потрібен, завжди приїде, допоможе, виділить час. А з подарунками, квітами, побаченнями ну ніяк. Сказала дуже жорстко, що хочу романтики, а не лише секс. За рік квіти можна частіше дарувати ніж один раз. Але проявляється в турботі, у вчинках. Ну от хто не правий
Попа как у Кардашьян• 19 августа в 04:16
Авторе, якщо секс хороший, то не морочте собі голову, користуйтеся, але не надумуйте собі відносин там, де їх немає. Залиште ’двері відкритими’ і паралельно шукайте чоловіка вашої мрії.
Помиріться якщо подобається секс з ним, але запропонуйте ’френд-зону’ з періодичними зустрічами.
Все по-чесному. І не обманюйте себе, що ви ’у відносинах’ зараз.
Г@Л@В@ломка• 19 августа в 04:29
Ответ дляТрільчиха
Ох. Ничего, излечится и все будет хорошо у нее.
Ага, как забеременеет, то тесты всегда показывают сифилис. Придётся во время беременности проколоть антибиотики. Меня заразили 30 лет назад, излечилась тогда ещё, но всегда тесты показывают. Такой позор каждый раз. Я живу в стране, где этот тест был обязателен при въезде😪
Г@Л@В@ломка• 19 августа в 04:38
Ответ дляБойцовская
За півтори року жодного подарунку. Одні випрошені квіти. Пару разів вино і до вина шось, але і я це купляла теж. Плюс сама роблю подарунки
Из моего опыта мужчины думают, что цветы- это дурость какая-то. Они не понимают, зачем их покупать, а вот если кран протечку дал, то это святое починить. Поверьте опыту, сейчас у меня скандинав, то же самое. Цветы не дарил, я сама запретила, да у них и не принято, но если мне нужна помощь, мгновенно тут как тут
Пишущаяся• 19 августа в 04:39
Ответ дляБойцовская
Сказала сказала раз, подарував квіти, а тоді на др знову нічого і я дуже жостко відповіла, прямо жостко, що хочу хоча б дзвінок і квіти , а не смс
и толку ? не работает
смотрела бы нужно мне это, или нет . и без финансов что это за забота
Силиконочка• 19 августа в 06:44
Ответ дляБойцовская
Он женат?
Силиконочка• 19 августа в 06:45
Ответ дляБойцовская
Спільних поїздок не було. Він до мене регулярно їздить. Кличе до себе. Обіцяє і квіти, і все. З особистих причин не можу. Але йому ж роблю подарунок якщо хочу, навіть між зустрічами по нп
Так вы просто любовники, вы замужем?
Силиконочка• 19 августа в 06:49
Ответ дляБойцовская
Ні. Тому і посварилися. Але є піклування, приїде якщо поруч, коли треба. Якщо не поруч, приїде через всю Україну і каже виходь (це сюрприз був, без попередження). За фінансовий вклад , точніше символічні квіти мовчала більше року , тепер кажу і вийшла сварка.
Вы верите, он по делам был..и к вам щашел
Силиконочка• 19 августа в 07:06
Ответ дляБойцовская
Саме так. Пару разів вино і до вина брав. Але вечеря і сніданок не завжди, по можливості. Щось супер дороге із продуктів для нього ніколи не брала, але якісь бутерброди із собою давала. Було взагалі таке що нічого ввечері, максимум чай зранку, або нічого, випроводила і пішов. Було старалася, але не прям вау дороге, так, по можливості
Вы вообще в себе
Балаболка• 19 августа в 07:07
Ответ дляБойцовская
Я доречі сама купувала собі, казала йому про це і показувала фото, типу дивись , які гарні квіти купила собі, а хочу від тебе ))) подарував, вдячна була, казав будуть ще. Тут др і тиша, я натякаю на доставку і понеслося…
Есть такая книга Чапман ’пять языков любви’. Ещё есть ’женщины с Венеры, мужчины с марса’ в этой теме. Почитайте автор. Не с этим, так с другим пригодится.
А еще я не поняла как ваш мужчина страдает если не выполнил вашу просьбу
Силиконочка• 19 августа в 07:11
Ответ дляАнонимус Я
Да тут читать нечего. Все мы бываем такими как автор сейчас. Наивными и в розовых очках. Но ничего, опыт учит.
Так автор опытная, уже ребенка родила..
Силиконочка• 19 августа в 07:12
Ответ дляБойцовская
Не знаю про що ви. Питання в квітах і подарунках. В іншому питання не піднімаю, бо мене турбує саме те, про що пишу вище
Не будет цветов, не будет подарков в ближайшее вн
Розовые одуванчики• 19 августа в 07:27
’Ухажувань’ тот случай когда лучше на русском написать , чем на ломаном ....
Не цілуюсь з бодуна• 19 августа в 07:47
Ответ дляБойцовская
Було класне чуттєве повідомлення, рівно опівночі. Я захотіла більше (ми в парі вже другий мій др), натякнула, а після відмазок образилася і сказала жорстко
Ну, тобто крім балачок нічого не було. В ліжку хоч гарний ?
Бойцовская
• 19 августа в 07:52
Ответ дляБалаболка
Читала обидві, вони у мене є. Суть вловила і поради використовувала. Але ж, це життя, різне буває
Бойцовская
• 19 августа в 07:55
Ответ дляСиликоночка
Звідки висновки про найближчий час саме?
Бойцовская
• 19 августа в 07:56
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
В ліжку це кращий секс у моєму житті)) я себе по новому відкрила в цьому ділі
Апофиозная• 19 августа в 08:05
Ответ дляМамОмужа
Никогда не верила в эту легенду про неромантичных и недогадливых мужиков.
Всё они прекрасно понимают. Просто иногда выгодно ’лепить дурня ’.
И я совершенно не понимаю тех кто предлагает выставлять по факту виш лист, заказывать подарки, и ставить условия. А вам нужны таким путём подарки? Это уже попахивает проституцией. Не хочет-не дарит- делаем выводы- принимаем решение.
Но выпрашивать?? Ещё и советовать это? Ну вы серьёзно??
Не совсем согласна. Мой реально недогадливый и не особо романтичный в плане подарков. Хорошо что я к сюрпризам равнодушна. Но он прекрасно соображает, что подарки на праздники нужно дарить, жадничать нельзя. Поэтому всегда заранее спрашивает что я хочу - вот деньги, заказываю, покупаю. Когда начинали только встречаться и мало зарабатывал - так же было, только с пониманием что денег у него немного. Сейчас хорошо зарабатывает, уже не серебро на подарок выбираю, а что-то посущественней. Но фантазии за эти годы у него больше не стало - просто отдал карту, трать сколько надо. У автора другая ситуация, тут реально жлобством попахивает. Предложить самому скинуть деньги на карту чтобы она сама те же духи себе купила - много ума и романтичности не надо, но он морозится.
Пишна молодиця• 19 августа в 08:12
Короче, классный секс и больше абсолютно ничего. Этим и использует женщин. За хороший секс, готовы все терпеть. И то, видимо долго мало кто выдерживает. Попользуйте, и как найдёте нормального, то передайте его следующей. У меня тоже был такой. Встречались, потом я его бросила, вышла замуж. Через лет 5 с мужем разладилось, начала встречаться с бывшим. Сейчас замужем второй раз. Он остался в прошлом. С бывшим этим был лучший секс. Это когда все идеально, размеры, темперамент, умения. Внешне приятный, высокий. Но...кроме этого ничего. Жадный, глуповат, самовлюбленный.
Бойцовская
• 19 августа в 08:12
Ответ дляАпофиозная
Та яке там скинути, чи що… Ні побачень, ні сходити кудись. На прогулянці може раз каву купив і ще том щось. В дім вино і до вина, та і то , через раз було «купи, я не встигаю», купила разів два, а тоді думаю, чоловік дуже класний в ліжку, але навіть за цих умов, на романтичний вечір я витрачатися сама не буду. Кажу, теж не встигаю, то купив таки сам. Перший раз прийшов лише з вином і теж думав, що я маю все інше забезпечити. Я кажу нічого до вина немає, треба було купляти…., то пішов якийсь мінімум купив. При цьому з часом я стала йому іноді (не завжди) щось готувати, щось із собою давати, то щось смачненьке, то подарунок перед відʼїздом. А тепер кличе до себе і я розумію, що навіть тут витрати на дорогу будуть на мені, максимум вже по місцю витрати на себе візьме. Так він сама на себе заробляє, а у мене дитина ще росте.
Апофиозная• 19 августа в 08:18
Ответ дляБойцовская
Вы ему это все высказали , я так поняла? Какая была реакция - пробовал что-то объяснить или просто офигел и обиделся?
Бойцовская
• 19 августа в 08:18
Ответ дляПишна молодиця
Це розумний, але дійсно самовпевнений. Секс ідеальний, у мене в шлюбі і десятої частини такої сумісності не було, а тут з обох сторін у нас класно все. Але хай би так і був секс та і все. Але ж кличе до себе, на питання у якості кого каже що у якості його дівчини. Почуття зʼявилися і з часом все сильніші. Каже , приїдеш, будуть і побачення, і квіти … ну-ну…. Скільки часу був тут, не дуже вкладався, хоч би побачень і часу було більше трохи….все було, але недостатньо, а тут заради приїзду мого , то вже діватися нікуди, каже все буде, лише їдь. Давно вже кличе. А я хочу більше вчинків, тоді можна їхати кудись, ще й з дитям на руках тим більше.
Бойцовская
• 19 августа в 08:22
Ответ дляАпофиозная
Перший раз почув і подарував квіти. Ще дещо казала, але мʼяко, то дослуховувався і виправляв ситуацію, але це треьа говорити, говорити…. Тоді адаптовується поступово під мене, він мене чує. А тут др, я вже сказала раз мʼяко, як не почув, то висказала і посварилися
Пишна молодиця• 19 августа в 08:22
Ответ дляБойцовская
Со стороны, это всё плохо выглядит. Вот честно. Своей дочери или сестре, я бы посоветовала не связываться. Все он понимает прекрасно.
За исключением, если вы готовы полностью сама себя обеспечивать всегда и решать свои проблемы сама. Не ожидать от него ничего. Как богатые женщины, покупают же себе мужчин в спутники,таких как хотят. И не парятся по этому поводу.
Тоесть, трезво понимать, с кем вы имеете дело. И не думать, что он изменится.
Бойцовская
• 19 августа в 08:26
Ответ дляПишна молодиця
Поступово він адаптовується під мене, але все життя , перед кожним свято вчити, що треба привітати …, щоб дослухався …, ну таке собі задоволення. Мало того, він двічі сплутав дату народження і привітав в інший день. Я вже написала дату після мюпершого разу, важко було подивитися. Після цих неправильних дат, казала, що це реально косяк вже і виправляйся. Ну гарне привітання опівночі було, все.
Балаболка• 19 августа в 08:35
Ответ дляБойцовская
Ну поэтому я и спросила как ваш мужчина страдает(какие несёт пртери) когда не делает так,как вам хочется.
Бойцовская
• 19 августа в 08:37
Ответ дляБалаболка
Та ніяк, я відношення не бачу, до нього не їду, а він дуже чекає.тому як має можливість, то їде сам і все
Балаболка• 19 августа в 08:40
Ответ дляБойцовская
Ну если никак,то с чего ему что-то делать? Ему когда приспичит-он приезжает и получает всё, что нужно.
Силиконочка• 19 августа в 08:50
Ответ дляБойцовская
Вот совсем не использовали книжки и как е советы вы использовали....вы нарушили все...
Силиконочка• 19 августа в 08:52
Ответ дляБойцовская
У вас ребенок какие расходы на чужого мужика?