Марічка• 19 августа 2025
І як ви спали під час перемовин? В мене чорти що
Це жесть, що може наснитися навіть коли не віриш в принципі що на поточному етапі війни перемовини щось вирішать.
Щоб ви розуміли: за ніч в мене встигли відбутися перемовини Трампа із Зе, потім Трамп + Зе + Європа, потім туди додали хуйло, вони його зачморили всі разом, руснява армія перестала стріляти раптом, масово здаватися в полон, і коли я прокинулася у своєму сні - Трампу вже вручали премію Миру.
Не читайте на ніч радянських газет (с)
Гага Газу• 19 августа 2025
А коли вони були ті перемовини? Вони ще роками будуть перемовлятися, не читаю новин.
Пасхальний тролік• 19 августа 2025
Ответ дляГага Газу
Да знову 2/3 неділі , сказав Трамп, домовилися домовлятися далі.
Угадайс• 19 августа 2025
Спала отлично, только встала. Я вообще не в курсе была, что что-то там затевается.
Если шо, то я в Киеве и пока тихо, то отсыпаюсь за все прошедшие месяцы
Оябунчик• 19 августа 2025
Я смотрела, но сильно не вникаю, устала надеятся, а потом разочароваться, ночь не спала, карапуз мой заболел, температура большая, крутился, плакал
Ленивица-красавица• 19 августа 2025
Вообще отлично спала, впервые не просыпалась ночью от бессонницы.
Язикувата Хвеська• 19 августа 2025
Обычно спала, ночью разбудила тревога, легла поздно , проснулась рано 🤷🏻♀️
Крихітка на всі• 19 августа 2025
Вы слишком в них поверили. Это все цирк для масс, решается все не на переговорах, спите спокойно.