Спілий баклажан• 19 августа в 11:16
Ожиріння
Чи зверталися Ви до лікаря за препаратами для лікування? Глюкоза, глікований гемоглобін-верхня межа норми. ТТГ-2,9.
Що Вам лікар назначав?
Пописанная парта• 19 августа в 11:19
Сходите к врачу лично. Зачем вам назначения врача другим пациентам?
Ms. При теле• 19 августа в 11:20
ви мало надали інформації.
індекс маси тіла який? вік. зріст . вага. обєми
що в анамнезі ?
можливо препараті вам не потрібні, а лише розбір та корекція харчування + спорт (в дозволених інтепретаціях)
не шукайте чудо пігулок - їх немає. бо інакше всі були б худесенькі
що в анамнезі ?
Мрії у вирії• 19 августа в 11:21
Ну, как врач вам отвечу: в Украине нет препаратов для лечения ожирения
Кидаю курити• 19 августа в 11:21
Якими препаратами лікують ожиріння? Може треба булоук меньше їсти?
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:21
Ответ дляПописанная парта
Я не в Україні, терапевт нічого не радить, до спеціаліст терапевт направлення не дасть, приватно дорого і довго чекати.
Пописанная парта• 19 августа в 11:22
Ответ дляСпілий баклажан
Так вы решили, что лечение, назначенное другим людям вам поможет?
Мрії у вирії• 19 августа в 11:22
Ответ дляКидаю курити
Есть препараты центрального и периферического действия, они реально помогают снизить вес, но в нашей стране их нет
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:22
Ответ дляМрії у вирії
А не в Україні?
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:22
Ответ дляМрії у вирії
В якій країні є?
Кидаю курити• 19 августа в 11:24
Ответ дляМрії у вирії
Ну простіше всього ж ковтати пігулки і жерти все підряд. Ожиріння приходить не за один день
Мрії у вирії• 19 августа в 11:24
Ответ дляСпілий баклажан
А не в Україні?
В России и Белоруссии - Редуксин, в других странах- на основе сибутрамина, но только по рецепту и не факт, что найдете, там жёсткие критерии отбора, людям с ссз их нельзя
Мрії у вирії• 19 августа в 11:25
Ответ дляКидаю курити
Вы не понимаете механизм действия этих препаратов, поэтому пишите глупости
Сільський ансамбль• 19 августа в 11:25
Ответ дляСпілий баклажан
Чому не дасть? Попросіть направлення до ендокринолога
Свекруня• 19 августа в 11:26
Автор, якщо немає реальних медичних причин для ожиріння, те методи єдині: слідкувати за харчуванням і калоріями і фізична активність. Ну і шукати свої причини переїдання.
Просто препарати без зміни свого життя суттєво не допоможуть.
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:26
Ответ дляМрії у вирії
Дякую,загуглю що таке ссз
Кидаю курити• 19 августа в 11:26
Ответ дляМрії у вирії
Якщо все так просто, то чого в світі так багато товстих людей?
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:27
Ответ дляСільський ансамбль
Я була в ендокринології, поки все в межах норми. Рекомендація: попийте селен, магній, віт Д. Я п´ю вже давно.
Мрії у вирії• 19 августа в 11:27
Ответ дляКидаю курити
Потому что не поосто
Мрії у вирії• 19 августа в 11:28
Ответ дляСпілий баклажан
А какой у вас вес и рост?
Прибираю щодня• 19 августа в 11:30
Ответ дляСпілий баклажан
І шо? На картах розкинути тоді вам чи як?
Прибираю щодня• 19 августа в 11:30
Ответ дляКидаю курити
Не всі мають змогу витрачати до 1000 євро в місяць
ОбережнаЯ• 19 августа в 11:31
Ну если что б без усилий и максимально быстро, то уменьшение желудка
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:32
Ответ дляМрії у вирії
А какой у вас вес и рост?
164, 83кг
Виправлялочка• 19 августа в 11:33
Ответ дляСпілий баклажан
Прямо таки нічого не радить? Навіть змінити спосіб життя?
Туся муся• 19 августа в 11:34
Ответ дляМрії у вирії
В других странах сибутрамин запрещен давным давно. Если мы за Европу говорим, а не за Китай.
Спілий баклажан
• 19 августа в 11:36
Ответ дляВиправлялочка
Я вже 15 років ,,змінюю спосіб життя,, . Напевно допоможуть тільки ліки.
Виправлялочка• 19 августа в 11:37
Ответ дляСпілий баклажан
Напевне, ви таки його не змінюєте
Туся муся• 19 августа в 11:37
Ответ дляСпілий баклажан
Мунджаро, оземпик, саксенда.