Спілий баклажан• 19 августа в 11:16

Ожиріння

Чи зверталися Ви до лікаря за препаратами для лікування? Глюкоза, глікований гемоглобін-верхня межа норми. ТТГ-2,9.
Що Вам лікар назначав?
автор Спілий баклажан • 19 августа в 11:38
Ответ дляВиправлялочка
Напевне, ви таки його не змінюєте
Худну-набираю, набираю, набираю, худну, набираю. В результаті ++
Отчебучкина• 19 августа в 11:39
Ответ дляСпілий баклажан
Я не в Україні, терапевт нічого не радить, до спеціаліст терапевт направлення не дасть, приватно дорого і довго чекати.
Чому не дасть ? Вони ж і радять звернутися до ендокринолога, який за потреби порадить ( випише) метформвн та дієту . Йдіть до іншого сімейного .
Таракашечка• 19 августа в 11:40
Ответ дляСпілий баклажан
Я вже 15 років ,,змінюю спосіб життя,, . Напевно допоможуть тільки ліки.
Расскажите как часто и что вы едите
Что с физической активностью?
Сколько мучного и сладкого едите?
Как спите?

Возможно мы подскажем тут что можно скорректировать
Мавка• 19 августа в 11:40
Ответ дляСпілий баклажан
Я була в ендокринології, поки все в межах норми. Рекомендація: попийте селен, магній, віт Д. Я п´ю вже давно.
А есть меньше рекомендаций не было?
Отчебучкина• 19 августа в 11:41
Ответ дляСпілий баклажан
Якщо вже були - йдіть повторно . Треба знати , що говорити. Говоріть , що є постійний голод. Що обмежуєте харчування, а схуднути не вдається . Що порушився сон та зʼявилася задишка
Кидаю курити• 19 августа в 11:43
Ответ дляПрибираю щодня
Не всі мають змогу витрачати до 1000 євро в місяць
Більшості треба просто слідкувати за харчуванням.
Автор хоче легкого шляху.
Кидаю курити• 19 августа в 11:44
Ответ дляСпілий баклажан
164, 83кг
Це ожиріння?
Кидаю курити• 19 августа в 11:48
Ответ дляСпілий баклажан
Така вже людська природа. Над тілом треба працювати, а не ковтати пігулки
Викликаю на дебати• 19 августа в 11:48
Ответ дляСпілий баклажан
164, 83кг
А я купила методи для схуднення, без спорту,ліків та діет.була 120 кг. зараз 86 кг..
Виправлялочка• 19 августа в 11:49
Ответ дляВикликаю на дебати
Що значить методи для схуднення?
Кофр для ноги• 19 августа в 11:49
Попробуйте флуоксетин, бо редуксин і сибутрамін як тут писали більш шкідливі. Але з ліками ж буде те саме, що й з дієтами. Поки пити, то схуднете, а потім або звикання і більша доза, або кинули і рознесло знов. Все в голові. Шукайте інше задоволення, а не від їжі. І буде вам щастя.
Кофр для ноги• 19 августа в 11:50
Ответ дляВиправлялочка
Що значить методи для схуднення?
Що цей розводняк хочуть і вам втюхати))
Виправлялочка• 19 августа в 11:50
Ответ дляКофр для ноги
Що цей розводняк хочуть і вам втюхати))
Хотілось би конкретніше.
Кофр для ноги• 19 августа в 11:52
Ответ дляВиправлялочка
Хотілось би конкретніше.
Ну що там може бути конкретніше, або завуальоване зменшення калоражу, або промивання мізків якимись медитаціями, щоб про їжу менше думали.
Викликаю на дебати• 19 августа в 11:55
Ответ дляВиправлялочка
Що значить методи для схуднення?
Езотеричні практики, вони дуже легкі у виконанні, але потрібна сила волі щоб виконувати кожен день не забувати та взяти у привичку, але результатами я дуже задоволена, стройнішаю не бистро, але єкологічно, тобто вага уходить у тих місцях де потрібно, тіло стае гарнішим.
автор Спілий баклажан • 19 августа в 12:21
Ответ дляКидаю курити
Це ожиріння?
Так
автор Спілий баклажан • 19 августа в 12:29
Ответ дляКофр для ноги
П´ю уже 1 р 3міс аналог флуоксетину, набрала 10 кг за цей час, ніц мене не бере(
автор Спілий баклажан • 19 августа в 12:39
Ответ дляКидаю курити
Це ожиріння?
Я теж була здивована, вчора гінеколог сказала, що треба лікуватись, бо така вага це ожиріння.
Сегодня я не я• 19 августа в 13:33
Попробуйте считать калории для начала,может вы очень много едите. На 1200-1500 калорий питайтесь.
Дуняша• 19 августа в 13:52
Ответ дляСпілий баклажан
Лишний вес из-за систематического переедания, как таблетки вам помогут есть в пределах своей нормы? Есть препараты снижающие аппетит, но после отмены всё набирается назад ещё быстрее чем уходило. Пока вы не поймёте, то проблема в порциях и выборе продуктов, то ничего не изменится.
Пургену мне• 19 августа в 14:00
Ответ дляСпілий баклажан
Вас якщо направлять то це буде дієтолог і його послуги не покриває страхова, бо вони не є обов´язковими. В мене син ходив, дали бумажку як треба харчуватись без грамів меню та розрахунків.
Мрії у вирії• 19 августа в 14:27
Ответ дляСпілий баклажан
Попробуйте проконсультироваться у психиатра, у них тоже есть палитра препаратов, которые помогут нормализовать психо- эмоциональное состояние и как следствие - придерживаться диеты
Голова колгоспу• 19 августа в 14:40
Ответ дляСпілий баклажан
Ищите у себя таблетки ’Сила воли’ - они помогут.
Голова колгоспу• 19 августа в 14:44
Ответ дляВикликаю на дебати
Так вам на нобелевку надо подавать. Тело худеет в тех местах. где показали пальцем. Это переворот в науке. не меньше.
Викликаю на дебати• 19 августа в 15:09
Ответ дляГолова колгоспу
Я ці пракики купила колись давно у цілителя, та просто робила їх,так що нобелевку точно не мені.)
Кофр для ноги• 19 августа в 16:23
Ответ дляСпілий баклажан
Який аналог? Якщо просто антидепресант, то вони різні. І якраз флуоксетин ще й булімію лікує. А від інших набирають.