Сіґеле-міґеле• 19 августа в 12:19
Якщо чоловік зраджує онкохворій дружині, чи можна його виправдати?
Моя подруга помирає від раку, я дуже часто з нею.
Дітей немає, заміжня.
Чоловік приходить дуже рідко, і допомагає тільки фінансово (небагато).
Основний аргумент - ти помреш, не тягни в могилу і мене. Я ще молодий, маю зустріти іншу і мати дітей. А від тебе вже ніякого толку.
Чи можна його зрозуміти?
Так, з одного боку, ніхто нікому нічого не повинен, і він має продовжувати жити, але з іншого його поведінка мені здається аморальною.
Подруга його всіляко захищає (дуже сильно любить ) і плаче за ним постійно, а у мене така злість бере, що просто не можу.
Дітей немає, заміжня.
Чи можна його зрозуміти?
Результат:
вже голосів:
188 (88.26%)
Він моральний урод
25 (11.74%)
Все ок, це життя
Випадково зустріла свого першого чоловіка, гулявши в парку. Він був вже за центнер, його дружина ще більша, мають 3-х дітей, буеее. Ми йшли прямо нога в ногу, я йому тільки підморгнула, не хотіла навіть поздороватись. То він мене їв очима, поки не вийшли, мені так смішно стало. Розповіла це сестрі, вона його добре пам´ятає, гарний був чоловік. Але ж каже, що це чудо сидить на сайті знайомств і лайкає та чіпляється до усіх. Хоча вони знайомі ))
Отакі ці кобелини...
заварний look• 19 августа в 23:56
Обидві відповіді. Це життя і кожному своє, але чоловік моральний урод.
Бажаю вам і подрузі якнайлегше пройти цей шлях
SnowMaiden• 20 августа в 10:14
В онкоцентре женщина всегда одна или с мамой, сестрой, а вот если мужчина болеет, то тут его водят всей семьей, даже если просто на проверку.
Этот типичный, ждёт наследство наверняка.
А вообще, рак не приговор сейчас, можно в ЕС ехать на лечение, она вполне может выздороветь и потом его послать