Латексне альтер ЕГО• 19 августа в 15:17
Які кросівки обрати?
Дівчатка, не можу обрати кросівки. Які з цих вам найбільше подобаються?
бювет_в_обед• 19 августа в 15:20
Они вообще все разные
У моего сына две пары. Как два последних варианта. Они под разную одежду у него.
Госпожа Белладонна• 19 августа в 15:34
Не сподобалися жодні. Зараз такий величезний вибір, а ці всі якісь ніякі і не цікаві
Одна_на_всей_планете• 19 августа в 15:37
Якщо не міряли шкіряні, то тільки з можливістю повернення. Бо я теж хотіла купити, добре що в фізичний магазин зайшла, вони тісні були на мою ногу. Думаю, що і ці Пума на вузьку
Мішечок щастя• 19 августа в 16:01
Автор, вам кросівки поля чого потрібні- ходьба, біг чи для залу?
Латексне альтер ЕГО
• 19 августа в 16:35
Ответ дляМішечок щастя
Для роботи, працюю в ТЦ
Латексне альтер ЕГО
• 19 августа в 16:36
Ответ дляМісячне Сяйво
Так ви для яких цілей купуєте? Бігати чи по місту ходити?
На роботу