мадамГрицацуева• 19 августа в 18:38
Чи можна поскаржитись на дії роботодавця в управління праці анонімно?
ПлакалаВАвто• 19 августа в 18:42
Нет. Как вы докажите свою жалобу анонимно? Вдруг вы обиженная любовница сторожа дяди Васи?
мадамГрицацуева
• 19 августа в 18:45
коли змушують в приказному порядку виходити на роботу в законний вихідний і робити роботу не за твоїм основним профілем!
І за це « чинять» і тиснуть психологічно
мадамГрицацуева
• 19 августа в 18:45
Ответ дляЗапасная спина
Можна. Але покарання буде анонімне навіть для роботодавця.
??
Біток чи ефір?• 19 августа в 18:49
Ответ длямадамГрицацуева
??
Ну как вы представляете такую жалобу, от кого?
ПлакалаВАвто• 19 августа в 18:50
Ответ длямадамГрицацуева
Вас насильно там не держат
мадамГрицацуева
• 19 августа в 18:52
Ответ дляПлакалаВАвто
Вас насильно там не держат
звичайно, але не так просто знайти роботу в невеликому містечку, тому до цього часу терплю
Та, і, взагалі , різні обставини в житті бувають- що вам розповідати?!
Біток чи ефір?• 19 августа в 18:53
Ответ длямадамГрицацуева
Ну терпите.без фактов разбирательства не будет.
ПлакалаВАвто• 19 августа в 18:54
Ответ длямадамГрицацуева
Так как вы собираетесь доказывать нарушения ?
мадамГрицацуева
• 19 августа в 19:01
Ответ дляБайрактарна
Можно пожаловаться не анонимно
які наслідки для підприємства? для мене, зрозуміло
Байрактарна• 19 августа в 19:02
Ответ длямадамГрицацуева
Проверка
Наивная Хо• 19 августа в 19:09
Ответ длямадамГрицацуева
Будут преследовать - подадите в суд Есть админ статья - моббинг. Изучайте. Копите фото видео аудио материалы. Выставите моральный ущерб тыщ 100, присудят 30, а им по статье штраф. Повторный - еще выше. Тут они подумают, а накуя нам эти нарушения?
И не бойтесь стукануть в минпраци и еще в прокуратуру жалобу написать. Работает отлично. Не анонимно, конечно.
мадамГрицацуева
• 19 августа в 20:42
Ответ дляНаивная Хо
я «маленька» людина, і 100% не зможу протистояти нашому керівництву( аграрний холдинг, керівник- депутат місцевий зі зв’язками в усіх інстанціях), вони навіть питання бронювання « рєшают» запросто...
мадамГрицацуева
• 19 августа в 20:45
нам навіть в кабінет директора не можна заходити з тф, бо одна працівниця просто глянула в нього під час якоїсь невеликої наради, так керівник просто схватив і кинув його об підлогу( добре що цілий залишився)
Атятя_тётя• 19 августа в 21:04
Ответ длямадамГрицацуева
Але ж мабуть зарплатня велика?
мадамГрицацуева
• 19 августа в 21:12
Ответ дляАтятя_тётя
Але ж мабуть зарплатня велика?
в мене?
в тому ж і справа, що ні!!!
12000 грн, селище невелике, вибору немає((
в тому ж і справа, що ні!!!