Первая ласточка инфляции• 12 августа в 13:28

Бронювання

Доброго дня! Питання - підприємство забронювало робітника, він обіцяв принести документ, але поки цього документу в нього не має. Стоїть питання про роз бронювання, чи це правомірно? Які наслідки для підприємства якщо працівник не надав документ?
Люблю джаз• 12 августа в 13:29
Який документ?
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 13:29
Військовий квиток
Шотуткоїться?• 12 августа в 13:30
Зачем для бронирования от предприятия какой то документ?
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 13:30
Ответ дляШотуткоїться?
Це підприємству треба щоб був військовий працівника
Люблю джаз• 12 августа в 13:30
Відсутність військового квитка у працівника не перешкоджає бронюванню, якщо він не перебуває у розшуку. Важливо, щоб працівник був зареєстрований у системі ’Резерв+’ та не був у розшуку. Проте, роботодавець зобов´язаний повідомити військкомат про працевлаштування військовозобов´язаного, навіть якщо у нього немає військового квитка.
Шотуткоїться?• 12 августа в 13:30
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Військовий квиток
Как его приняли на работу без военника?
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 13:31
Ответ дляЛюблю джаз
Він вже заброньований, але керівництво вимагає документ військовий, говорять що розбронюють
Шотуткоїться?• 12 августа в 13:32
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А где его военный билет?
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 13:32
Ответ дляШотуткоїться?
Как его приняли на работу без военника?
По витягу з резерву
Шотуткоїться?• 12 августа в 13:34
Ответ дляПервая ласточка инфляции
По витягу з резерву
Ну пусть принесет военный билет.
Грабля• 12 августа в 13:34
Детальніше про електронний військовий квиток:
Електронний військовий квиток містить інформацію про придатність до військової служби, місце обліку та інші важливі дані.
Він має таку ж юридичну силу, як і паперовий документ, і може бути використаний для пред´явлення в різних ситуаціях.
Електронний військовий квиток можна отримати через додаток ’Дія’ або ’Резерв+’.
автор Первая ласточка инфляции • 12 августа в 13:38
Ответ дляГрабля
Тоді чому керівництво каже що потрібно паперовий? Кажуть що в нас такі правила і будуть перевірки то можливі штрафи, гостро ставлять питання про роз бронювання
Стріляний птах• 12 августа в 13:42
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Розбронбвання для підприємства річ не дуже бажана,наскільки я знаю. Скоріш за все таким чином намагаються просто виконати внутрішню вказівку відділу кадрів.
П.С. Що заважає принести той квиток?
тянитолкайка• 12 августа в 13:53
Цікаве питання, варто додатково проконсультуватися, я б сказала, що потрібен, а ось стаття ’Кадровика’, яка пище,що Резерв оновлюється і він приорітетніший

https://kadroland.com/news/4224-rezerv-vs-viiskovi...

Там же знизу запит, подібний вашому:

Нелла Гладська
Добрий день, прошу надати інформацію, чи можна прийняти на роботу працівника, який пред´явив РЕЗЕРВ +, а ВОД не має.
Тетяна, консультант
Резерв + - це застосунок, який дозволяє згенерувати електронний ВОД.
Тому якщо є Резерв+ і там є електронний ВОД, можна сміливо приймати на роботу
Докладальниця• 12 августа в 13:54
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А в чому проблема виконати обіцяне?
тянитолкайка• 12 августа в 13:56
Аналогічне роз´яснення з посиланням на законодаство.
Щось ваше керівництво ’заганяється’.
https://7eminar.ua/news/9515-bronyuvannya-pracivni...
Червона калина• 12 августа в 13:57
Ответ длятянитолкайка

Там же знизу запит, подібний вашому:

Нелла Гладська
Тетяна, консультант
как Резерв может стать элетронным ВОД? если допустим не пройдено влк?, нет ВОС?, нет записей про проходження службы??? ну прийдите с резервом в ПФ - вас пошлют куда подальше без номеров приказов....
тянитолкайка• 12 августа в 13:58
Крім того, п. 2 Порядку № 559 визначено, що військово-обліковий документ оформлюється (створюється) та видається (замінюється) як в електронній, так і в паперовій формі, за формою, затвердженою цим порядком.

Військово-обліковий документ в електронній формі (у тому числі роздрукований) та військово-обліковий документ у паперовій формі мають однакову юридичну силу (п. 9 Порядку № 559).
Проте слід пам’ятати, що військово-обліковий документ в електронній формі є дійсним лише за наявності QR-коду й не може використовуватися без нього.
Отже, якщо надані працівниками витяги з «Резерв+» чи ЦНАПу містять QR-код, вони мають юридичну силу, адже QR-код прирівнюється до паперових військово-облікових документів.
ОйЙой• 12 августа в 14:00
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Авторко , його можуть розбронювати навіть без причини.
Червона калина• 12 августа в 14:03
Ответ дляОйЙой
100% дадут зарплату меньше чем по отрасли, как одно из условий бронирования и все.....
тянитолкайка• 12 августа в 14:04
Ответ дляЧервона калина
Резер до вашого відома містить звання і ВОС, а бронювання і ПФ це дещо різні організаціїї і функції у них різні. Навіщо при бронюванні відомості про місця проходження служби? Тут сам факт наявності актульного ВОД (хоч паперового, хоч електронного) , як документу без порушень ВО.
Кнопкотиць• 12 августа в 14:05
Напишу як у нас. Один раз в якийсь період (не всі одразу, може по районах, може по цехах я не знаю) але просять принести військовий. Вони десь їх на звірку чи носять, чи самі шось звіряють, чи десь відчитуються. Є такі, хто здавати не хоче. То їм самім треба йти до військкомату. То, після того, як кажуть коли їм іти, та в який кабінет, то швиденько приносять, бо самі ніхто йти не хоче. Але в нас велике підприємство і є свій військовий стіл. Чи як він правильно називається
Червона калина• 12 августа в 14:06
Ответ длятянитолкайка
это если человек служил раньше... по Закону должен быть ВУД
тянитолкайка• 12 августа в 14:08
А ВЛК не обов´язково проходити заброньованим, якщо тільки вони не були обмежено-придатними, для них інша історія.
Чинним законодавством передбачено, що військовозобов’язані чоловіки, які були заброньовані й не підлягають мобілізації, можуть не проходити ВЛК до кінця терміну дії броні. Також вони можуть не проходити ВЛК, якщо вони або їхні керівники тільки подають документи на бронювання.
https://fakty.com.ua/ua/ukraine/20250521-vlk-dlya-...
Тріль!• 12 августа в 14:08
Ответ дляЧервона калина
Це навряд, бо все підприємство втратить критичність мінімум на 6 місяців.
тянитолкайка• 12 августа в 14:10
Ответ дляЧервона калина
А якщо не служив то що не должен ? У всіх чоловіків старше 18-ти років має бути ВОД, який раніше видавали в 25-ть років, після приписного, інша справа, що багато хто забив і не отримував.
Голубка миру• 12 августа в 14:19
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Бо ´у них такі правила´.
Або керівник / начальник кадрів - самодур, або юридично недосвідчені, або ваш чоловік їм не подобається.
Електронний військовий квиток має таку ж силу / дію, як і паперовий.

У мене чоловік ходив в ТЦК за паперовим документом, там довго не могли зрозуміти, навіщо він йому, якщо є резерв+ і там все в порядку
Червона калина• 12 августа в 14:24
Ответ дляГолубка миру
Бо ´у них такі правила´.

пусть эти ’умники’ умничают дальше..придёт время мужу идти в ПФ вот там он и расскажет про умников с военкомата....
Голубка миру• 12 августа в 14:25
Ответ дляЧервона калина
Мій вже ходив в пенсійний, там паперовий військовий ніхто не питав. На той момент його і не було у нього.
Фокус-Покус• 12 августа в 14:26
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Військовий квиток
Підприємство не має права наймати працівника без військової облікового документу за віком. А якщо є співробітники,які були найняті до 22 року в не зробили дійсних документів,підприємство має про це повідомили в ТЦК. В так, ризикувати своєю критичність в можливістю бронювати через одного брехливого довбойоба, підприємство точно не буде. І має повне право його не тільки розбронювати,а й відправити листа до ТЦК про те, що відбулося.