Поліпривіт всім• 19 августа в 13:10

Трудоустройство

Трудоустройство на вторую работу, нужно ли об этом сообщать основному работодателю. Все официально, как-то может сказаться на стаже, пенсии?
Н@Диете• 19 августа в 13:12
Интересно, послушаю!
Последний вагон• 19 августа в 13:36
как документально будет оформлено трудоустройство на ’второй’ работе - опишите, из будет ответ. Сразу скажу на трудовом и страховом стаже не отразиться, доход для расчёта пенсии - доживите, сто еще закон поменяют.
Вот Она Я• 19 августа в 13:37
Яка різниця вашому роботодавцю, що ви робити в той час, коли не працюєте на нього - хоч відпочиваєте, хоч працюєте на іншого, ваша справа
автор Поліпривіт всім • 19 августа в 13:41
Ответ дляПоследний вагон
я на пенсии уже, оформление на вторую по совместительству на минималку
А у нас макарошки• 19 августа в 13:51
Не потрібно нікого повідомляти, це тільки ваша собиста справа, на скількох роботах ви ще встигаєте працювати, якщо ви не на державній службі, про тих не знаю нічого. При оформленні на другу-третю і т.д. пишіть за сумісництвом та й все.
автор Поліпривіт всім • 19 августа в 14:12
Ответ дляА у нас макарошки
Дякую, я не на державній, нас служба безпеки перевіряє при влаштуванні, думаю, а може скажуть, чого скриваеш.
Неначасі• 19 августа в 18:07
Ответ дляПоліпривіт всім
если заболеете, то все равно увидят ваш второй больничный в кабинете ПФУ
А у нас макарошки• 19 августа в 22:34
Ответ дляПоліпривіт всім
Якпаз цей моент їх не стосується, енмає нігде в законодавстві вимоги повідомляти, ви нічого не примховуєте, у вас просто не запитують цю інформацію. Ну а якщо прям дуже потрібно, то не думаю, що проблематично повідомити.
А у нас макарошки• 19 августа в 22:35
Ответ дляНеначасі
Ну і що, що побачать, їх обов´язок оплатити той лікарняний, у випадку наявності такого, при наявності всіх наданих необхідних документів, не більше. Автор абсолютного нічого не збирається порушувати по закону.
автор Поліпривіт всім • 20 августа в 07:45
Ответ дляА у нас макарошки
А на размере пенсии может сказаться, не знаете?
Ответ дляНеначасі
Я не буду там болеть, вместо меня другой человек будет работать.
А у нас макарошки• 20 августа в 09:17
Ответ дляПоліпривіт всім
Чим більше вам нарахують доходів, тим відповідно краща пенсія. У нас прибиральниця теж на кількох роботах працює.
Чучало яблуні• 20 августа в 13:08
Ответ дляПоліпривіт всім
автор Поліпривіт всім • 20 августа в 14:15
Ответ дляЧучало яблуні
Он тоже не будет болеть)))
Чучало яблуні• 20 августа в 14:16
Ответ дляПоліпривіт всім
Он тоже не будет болеть)))