маминаБубочка• 19 августа 2025
Що Ви сьогодні готували?
В мене сьогодні поганий настрій через роботу, щоб трохи його покращити вирішила спекти булочки з кисломолочним сиром та ваніллю. А що Ви сьогодні готували?
Регионщица• 19 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Жодного разу не пекла булочки…..
Та не може буть? А синнабоны как же)? Обзятельно это исправьте)
Котя_люлю• 19 августа 2025
Очень симпатично. Аиу меня печеночные оладьи и десерт - банановый мусс. Все уже сьедено
Залізний кіготь• 19 августа 2025
Ответ дляРегионщица
Ой ні)) у мене зайвих 7кг. Ніяких булочок….
Регионщица• 19 августа 2025
Ответ дляЗалізний кіготь
Одну, манююююсенькую))
Остальное пускай домочадцы дегустируют)
Залізний кіготь• 19 августа 2025
Ответ дляРегионщица
Одну, манююююсенькую))
Остальное пускай домочадцы дегустируют)
Мене вже буде не зупинити))
Тому краще і не починати.
ВсеЧетко• 19 августа 2025
Ваши булочки выглядят очень аппетитно.
На завтрак готовила как обычно яичницу с овощами. В планах запечь рыбу и мясо
Не прохожу мимо• 19 августа 2025
Курица
Пшеничная каша
Гречневая каша
Бульон сварила, надо суп
И отбивные пожарить
Пшеничная каша
Гречневая каша
Бульон сварила, надо суп
И отбивные пожарить
Само_достаточная• 19 августа 2025
в нас пиріжки з картоплею і печінкою, запечене м´ясо до нього зварю пізніш рису і накришу салату, на солодке - печивко калорійне )) на майонезіі йогурті ))
Упругая попка• 19 августа 2025
Я тільки з роботи прилізла, чоловіка сьогодні нема. Тому я їм джин с тоніком, малий доїдає суп пюре з кабачків( йому аж страх як смачно
. Хоча реально смачно) . Старшому буде паста з мідіями ..
Тракторні війська• 19 августа 2025
Єх, у мене від швидких вуглеводів завжди +1 кг на ранок, тому їм салат з хумусом