Фима Собак• 19 августа 2025
Плитка печворк поділіться своїм досвідом
Дуже подобається така плитка 42 см * 42 см
Дуже хочеться покласти на підлогу у коридорі і ванній, а також як фартух.
Але хотіти одне, а як це все виглядає в житті не уявляю.
Як ви думаєте?
Будинок половина імітація бруса, половина декоративна молочна штукатурка.
Як ви думаєте?
Natalia505• 19 августа 2025
Мене навіть блідий малюнок на ламінаті часом дратує. Ваша дуже заляпана. Автор, на істину не претендую, кожному своє. Але візуально дуже шумить.
Фима Собак
• 19 августа 2025
Ответ дляNatalia505
От і я не знаю, фото це одне, як воно потім буде невідомо
Natalia505• 19 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Це не класика. В контрастних відтінках, ріже без ножа. Якщо у вас дуууже здорова нервова система, сходіть в магазин подивіться вживу.
Фима Собак
• 19 августа 2025
Ответ дляNatalia505
Живу в селі, подивитися немає де
Психологічка• 19 августа 2025
Ми використовуватимемо в душовій в невеликій кількості , але окрім такого мотиву ще і зі « старінням «
Безпорадна Кроко• 19 августа 2025
Це взагалі не печворк, а системний візерунок. Така плитка -це класика середземноморських країн. Плитка доволі активна і вона гарно дивиться коли її не багато, суто на мій смак. Але комусь і на великих площах вона ок.
Барабан для дорослих• 19 августа 2025
Для ванної кімнати буде добре на підлогу. В коридор не дуже.
СирОжино пирОжино• 19 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Все виглядає гарно, поки нове. Але в прибиранні це жестяк.
СирОжино пирОжино• 19 августа 2025
Ответ дляPrervana
Какой жестяк? Идеальная плитка. У меня пэчворк нежно любим
Да, я ж не против, любите.
Мы ж Вас знаем, косвенно. У вас реально все круто в доме и в квартире переделки. Но ваши советы по инвестициям и электричке я тоже помню
ДолькиКабана• 19 августа 2025
А вы в целом ок с яркими и контрасными узорами в интерьере?
Моя свекровь любит, ей чем пестрее, тем лучше. У меня же через 15 минут в её доме начинает рябит в глазах) Любой контрастный и рисунок с выраженным паттерном мне надоедает очень быстро. Такие, как я, вам напишут, что не надо, но вы лучше к себе прислушивайтесь ;) Ремонт должен вас радовать.
Качка в тапцях• 19 августа 2025
Губки-уточкой• 19 августа 2025
Ответ дляФима Собак
Живу в селі, подивитися немає де
Нарисуйте раскладку в какой-нить программе. Будет понятнее
Сусідка зверху• 19 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
фото
С маленькими типа камешками под стекло классная!