Дайте вподобайок• сегодня в 17:38
Дівчата, розсудіть мене в покупцем, питання переплати
Дівчина замовила костюм під замовлення з мого асортименту , не з наявності, ми пошили в розмірі який вона обрала. Вона внесла переплату 2000 грн, решту 3000 грн мала оплатити на пошті.
Клієнтка поміряла на пошті, трохи малий , вона відмовилася від товару. Вимагає назад переплату, я не погоджуюся, тому що вона була повідомлена про те що товар під замовлення , на сайті у мене є оферта де написано що у випадку відмови від товару який під замовлення , переплата не повертається. Якби не під замовлення, я б прийняла назад без проблем. Хто знає, як закон регулює повернення переплат за товар під замовлення?
Клієнтка подорожує податковою та скаргою в захист прав споживачів.
Дайте вподобайок
• 1 час назад
Ответ дляМама Карло
Номера телефону переписки та отримувача співпадають?
Що вказано покупцем в призначенні платежу?
Переписка здійснювала на сайті, там лише нік клієнта.
Оплата за одяг вона написала в призначенні
Несу добро людям• 59 минут назад
Ответ дляДайте вподобайок
Податкова не вирішує ці питання, це вирішує захист прав споживачів, це цивільно правові відносини, оплата була на ФОП, порушень з боку податкової немає.
Я б пободалась. Не люблю наглых покупателей. А вы смотрите, надо оно вам за 2 тысячи.
Несу добро людям• 57 минут назад
Ответ дляЯ Головна
Или шить не умеют, лекала странные. Одно из двух.
Или покупатель тупой и думает что на бедра 100 нормально будут штаны с полуобхватом 50
ГейСюда• 43 минуты назад
Ответ дляДайте вподобайок
З цього кольору ні , специфічний
Но он был в каталоге?
Был
Дюймовочка• 12 минут назад
Ответ дляДайте вподобайок
У нас є оферта , договір купівлі продажу, де зазначені всі умови
С индивидуальным пошивом это не работает