Все возможно• Изменено 20 августа в 12:47
Репетитор з математики для підготовки з НМТ
Порадьте, будь ласка. Наша поставила таку ціну, що ми не тягнемо
Поставила 700 грн за заняття
Все возможно
• 20 августа в 12:48
Ответ дляКубик Рубика
Вы бы цену сразу написали Вашего репетитора.
700 грн за заняття
Відморожена• 20 августа в 12:55
Ответ дляВсе возможно
Час
На жаль,це більш-менш норм ціна зараз. Але кваліфікація викладача має відповідати
Угадайс• 20 августа в 12:56
Рекомендую нашого репетитора. Син з нуля вивчив математику.
Ми платили 500 грн за 60 хв.
Все возможно
• 20 августа в 12:56
Ответ дляВідморожена
Ну не знаю, всі інші репетитори чомусь беруть 400 грн. Попитали знайомих -максимум 500. Але місць нема. Ми займалися з нею не один рік. Результат є. Але цього року 700 - це треш
Відморожена• 20 августа в 13:08
Ответ дляВсе возможно
Я Вас розумію, але для мене тут головне- результат є.
У нас з англійської шикарний репетитор і для нас дуже-дуже важливий,бо син вивчає різні предмети англ і рівень С1. Тож я теж з хвилюванням чекаю яка буде ціна,але для нас результат на 1му місці. Ми колись пробували на цьому зекономити,ну то вийшло ще дорожче((( втратили і час,і гроші,і нерви
Міняйловна• 20 августа в 13:22
3 години на тиждень це десь 9000 на місяць (13*700), так якось дуже багато
Ще треба подивитись на результат. Якщо у репетитора у цьому році НМТ усі поздавали на 180 і вище, в принципі зрозуміло звідки така ціна
Крошечка-хаврошечка• 20 августа в 13:32
Син готувався до НМТ з курсами від УКУ, там міні групи, викладач (пані Мар´яна) і сам підхід до побудови занять йому сподобалися, ціна досить нормальна в перерахунку на заняття.
Все возможно
• 20 августа в 14:02
Ответ дляМіняйловна
Хто казав 3 год? 2 години. Цього було достатньо з головою.вона по 3 год.не займається
Міняйловна• 20 августа в 14:06
Ответ дляВсе возможно
У моєї було 3, дочка сама вирішувала скільки їй потрібно. Після репетитора почала отримувати 9,10 у школі, НМТ здала на 156
бифидобактерияЖоржик• 20 августа в 14:06
700 это математика на английском старшие классы и по британской программе. Там 700 старт. Если у вас стандартная украинская математика 500 потолок)
Все возможно
• 20 августа в 14:07
Ответ дляМіняйловна
У нас вирішував вчитель- кому треба 2 р а кому 3. 156 балів це дуже мало.
Все возможно
• 20 августа в 14:08
Ответ дляУгадайс
Ми платили 500 грн за 60 хв.
Дякую. А син як здав нмт?
Угадайс• 20 августа в 18:05
Ответ дляВсе возможно
Дякую. А син як здав нмт?
Склав нормально. На 147 балів. Займалися 1 рік. Не розумів математику десь з класу 6-7. За один рік все наздогнали. Можливо й краще міг скласти, але дуже хвилювався, ще тривога була.
Хочу в БАНю• 20 августа в 19:31
Ответ дляВсе возможно
Дякую. А син як здав нмт?
Зніміть анонім, напишу в особисті контакти нашого репетитора. В нього якраз є одне вільне місце.
Спасу мир• 21 августа в 15:37
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Та ні . По британській програмі і з підготовкою у їх ВУз вартість 45-60 $ за 1 год
Доброго дня,можу вам зпропонувати оналйн навчання в Plume School , ось контактний номер +380 (63) 078 85 14 - пишіть/дзвоніть в любий час завжди відповідають зразу, вони тільки відкрились нещодавно,але я записала доньку вже тиждень займається і просто полюбила всі шкільні предмети 300 грн урок за годину